14-02-2019

Tutvustame esimest objektiivi Nikon Z trinity: Valgusjõuline NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S

Tallinn, Eesti 14. veebruar 2019: Nikon tutvustab täna Nikon Z esimest trinity objektiivi. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S on elukutseliste objektiiv, mis võib kiidelda erakordselt tervikliku ehituse, täiustatud optika ja ilmastikukindlusega.

See objektiiv-tööloom tagab suurepärase tulemuse, olgu see siis liikumatu kaader või video. Kogu kaader on silmapaistvalt terav ja lähivõtte jõudlus ületab mis tahes tänapäeval saadaolevat täiskaadriga 24-70 mm objektiivi. Objektiivi helklust on tõhusalt piiratud ning lai Z-kinnitus ja 9 ümardatud lehega f/2,8 püsiava võimaldavad üles võtta peened sädelused. Bokeh tasandatakse sujuvalt kaadri servadeni ja see näeb välja kaunilt loomulik.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S on täiesti ilmastikukindel ja valmis vastu pidama igapäevasele karmile kasutusele elukutseliste poolt. Suurendus- ja teravustamisrõngad on just paraja jõuga pööratavad. Otse objektiivilt juhitavaid pildistamise parameetreid on rohkem kui kunagi varem.

Dirk Jasper, Nikon Europe’i tootejuht, ütleb nii: „Kui saate kaasa võtta ainult ühe objektiivi, pakub NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S tervikliku ehituse täiuslikku kooskõla elukutselistele mõeldud jõudlusega. Pildi iga osa renderdatakse elutruu selgusega ja tänu täielikule ilmastikukindlusele on see objektiiv valmis võtteks mis tahes kohas.”

Kokkuvõte põhitoimingutest

Üliterav: suurepärane jõudlus servast servani. Erakordne lähivõtte jõudlus (väikseim teravustamiskaugus 0,38 m).
Täiustatud optiline kujundus: 15 rühma 17 elemendil on peegeldusvastased katted ARNEO ja Nano Crystal.
Kohandatav funktsioonide reguleerimisrõngas: käsitsi teravustamine (vaikimisi), ava hääletu juhtimine (suurepärane nn iirise üleminekuiks video salvestamise ajal) või särikompensatsioon.
Fn-nupp: määrake kuni 21 erinevat toimingut. Automaatse teravustamise lukustusest mõõtmise, kahveldamise, ja muuni.
OLED-teabekuva paneel: kinnitage kiiresti ava, teravustamiskaugus, täpne fookuskaugus ja teravussügavus.
Tööhobune: tugev ja terviklik ehitus, ulatuslikult tihendatud kaitseks tolmu ja niiskuse eest.

 

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S on saadaval alates aprillist 2019 ja ennustatav jaehind saab olema 2499 EUR.