07-01-2020

TEHKE OMA SENI PARIMAD TÖÖD TÄIESTI UUE NIKON D780-GA

London, Suurbritannia, 7. jaanuar 2020: Täna tutvustab Nikon kõrge suutlikkusega digitaalset peegelkaamerat, mis annab loomingulistele fotograafidele kõik, mida nad soovivad täiskaaderkaameralt – ja palju muud. D780, usaldusväärne partner julgetele loojatele kõikjal, jäädvustab nii fotosid kui videoid sama hiilgavalt.

Vastupidav D780 sisaldab kiiret, spetsiaalset hübriidset automaatse teravustamise süsteemi reaalaja vaates pildistamiseks ning kiiret, võimsat 51 punktiga faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi pildiotsijaga pildistamiseks. Reaalaja vaates pildistades saavad fotograafid ja filmitegijad kasutada sama automaatse teravustamise süsteemi, mis on ka tunnustatud peeglita kaameras Nikon Z 6. Kasutajad saavad lukustuda näoilmetele silmatuvastusega automaatse teravustamisega ning kasutada automaatset teravustamist väheses valguses, mis tagab usaldusväärse objektihõive kuni -6 EV-ni. Pildiotsija kaudu pildistavatel fotograafidel on kasu tipptasemel jälgimissuutlikkusest ja kiirest vahetamisest täiustatud automaatse teravustamise režiimide vahel.

Kaamerale lisab mitmekülgsust kiire valangukiirus: kuni 7 kaadrit sekundis pildiotsijaga pildistamisel ja 12 kaadrit sekundis hääletu pildistamise režiimis reaalaja vaatega pildistamisel. Muude märkimisväärsete omaduste hulgas on välkkiire lühim säriaeg 1/8000 s, mis annab fotograafidele paindlikkuse sünkroniseerida Nikoni kiirvälkudega. Aega saab venitada ka 900 sekundini, mis on täiuslik dramaatiliste valgusjälgede ja öömaastike jäädvustamiseks.

Filmijad armastavad D780-ga filmitud videomaterjali kvaliteeti. Kaamera kasutab oma 6K pildianduri eraldusvõimet, et toota ülikõrge eraldusvõimega 4K / UHD videomaterjali kaadrikiirusega 30p / 25p / 24p ilma kärpefaktorita. Videograafid saavad kasutada rikkaliku HLG HDR-videomaterjali jäädvustamiseks ka välist videosalvestit, mida saab näidata otse ühilduvas teleris või monitoril.

Nikon D780 | 1/1250 sek | f/5,6 15 mm | ISO 4000 | AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

Nikon D780 | 1/3200 sek | f/2,0 50 mm | ISO 200 | AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Robert Harmon, Nikon UK Senior Commercial Planning Mamager ütleb: „Paljud fotograafid armastavad digitaalset peegelkaamerat ja nad on oodanut mudelit, nagu D780. Kui olete digitaalse peegelkaamera austaja ning soovite jäädvustada nii videot kui fotosid, on see täiuslik lahendus. Kui soovite uurida peeglita süstemi, on meil selleks ka Z-seeria! Ükskõik milline süsteem pildistajaid innustab, on meil põnev pakkuda mitmekülgsust, mis võimaldab neil piirideta luua.”

Põhifunktsioonide kokkuvõte

PILDIOTSIJAGA AUTOMAATNE TERAVUSTAMINE. 51-punktilise faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni –3 EV-ni. Saate tipptasemel jälgimisvõimalused ja kiire lülitumise täiustatud automaatse teravustamise režiimide vahel.
AUTOMAATNE TERAVUSTAMINE REAALAJAVAATES. 273-punktilise hübriidse automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni –4 EV-ni või kuni –6 EV-ni automaatse teravustamisega väheses valguses¹. Pildistamisel on kasutatav silmatuvastusega automaatne teravustamine.
VALANGUKIIRUSED KUNI 12 KAADRIT SEKUNDIS. Pildistage kuni 7 kaadrit sekundis automaatse teravustamise ja säritusega või kuni 12 kaadrit sekundis hääletus reaalajavaatega pildistamise režiimis. Kasutajad saavad suurima eraldusvõimega pildid isegi RAW-vormingus pildistades.
OPTILINE PILDIOTSIJA JA KALLUTATAV PUUTEEKRAAN. 0,70x optiline pildiotsija annab laia vaatevälja ja 100% katvuse. Kallutatav 2 359 000-punktine LCD-ekraan võimaldab puutega katiku vabastamist ning automaatset teravustamist.
SUUREPÄRANE PILDIKVALITEET. F-kinnitusega objektiivid. 24,5 MP täiskaadriline CMOS-pildiandur. Pildiprotsessor EXPEED 6. D850-ga sama 180 000-piksline RGB-andur ja täiustatud stseenituvastussüsteem.
ÜLILAI ISO-VAHEMIK. D780 omab laiemat ISO vahemikku kui tunnustatud D850. Töötage vahemikus ISO 100–51200, laiendatav kuni 204800-ni ja alla ISO 50-ni.
TÄISKAADRILISE DIGITAALSE PEEGELKAAMERA VIDEOD. Salvestage ülikõrge eraldusvõimega 4K / UHD videomaterjali kaadrikiirusega 30p / 25p / 24p ilma kärpefaktorita. Salvestage N-logiga või jäädvustage rikkalikku Hybrid Log Gamma (HLG) videomaterjali.
LOOMINGULINE VABADUS. Kaamerasisene intervallvideo. 2 MP fotod välkkiirelt 120 kaadrit sekundis. Kaamerasisene digiteerimismenüü. Ja palju muud.
KIIRE PILTIDE EDASTAMINE. Kaamera kiire andmeedastusvõime ja juhtmevaba ühenduvus võimaldavad hõlpsalt pilte jagada. Ja SnapBridge võimaldab kasutajatel jagada JPEG- ja RAW-faile iga nutiseadmega.

¹ Kui pildistatakse objektiiviga, mille suurim ava on f/2 või suurem.