07-01-2020

ULATUGE KAUGEMALE UUE SUPERSUUMIGA COOLPIX P950

London, Suurbritannia, 7. jaanuar 2020: Nikon täiendab oma muljetavaldavat sillakaamerate valikut COOLPIX P950-ga, millel on muljetavaldav 83x optiline suum. See vastupidav supersuumiga kaamera täiendab COOLPIX P900 mitmete oodatud funktsioonidega, mis muudavad kaugete objektide silmapaistva detailsusega jäädvustamise erakordselt lihtsaks – hämmastavate fotode ja rabavalt teravate 4K-videotega.

Tänu suurele ulatusele on COOLPIX P950 ideaalne kaaslane fotograafidele, kes soovivad pildistada linde või loomi, või innukatele lennukivaatlejatele. 83x optiline suum pakub fookuskauguste vahemikku 24–2000 mm¹ ning 166x Dynamic Fine Zoom pikendab ülempiiri digitaalselt hämmastava 4000 mm-ni².

Esimese valgusega või hämaras pildistavad looma- või linnufotograafid saavad suurepäraseid tulemusi tänu valgusjõulisele NIKKORi objektiivile, mille suurim ava on f/2,8. Pildikvaliteet on terav isegi tugeval suurendusel pildistades. Filmijad saavad salvestada hingematvat 4K videomaterjali tabamatutest objektidest ja kasutajad saavad filmimise ajal reguleerida olulisi säritussätteid, mis on ideaalne muutlikes valgustingimustes. COOLPIX P950 toetab ka RAW (NRW) piltide jäädvustamist, nii et kasutajad saavad täiustatud töötlus- / redigeerimisprogramme maksimaalselt ära kasutada. Ja täissuuruses sünkroonpesa võimaldab kasutada Nikoni tarvikuid, nagu mikrofonid või sihikud.

Nikon UK Commercial Planning Mannager Gabriela Januario kommenteerib: „COOLPIX P950 on rohkete funktsioonidega täiendus COOLPIX P900-le, mis muutis oma 83-kordse optilise suumiga supersuumiga kaamerate turgu. Uuel kaameral on oma eelkäija muljetavaldav suumivahemik ning lisandunud on paljud oodatud funktsioonid, sh 4K video, RAW-failide tugi ja tarvikute sünkroonpesa. See on suurepärane täiendus Nikoni supersuumiga kaamerate perre: sõltuvalt vajadustest saab valida 83-kordse optilise suumi ja COOLPIX P1000 muljetavaldava 125-kordse optilise suumi vahel.”

Põhifunktsioonide kokkuvõte

Imeline suum. 83-kordne optiline suum (24–2000 mm) ja 166-kordne Dynamic Fine Zoom (4000 mm)¹ ².
Valgusjõuline NIKKORi objektiiv. Suurim ava f/2,8 ja Super ED-klaas vähendavad suure suumi korral moonutusi.
Suurepärased pildid. 16 MP tagantvalgustusega CMOS-pildiandur, kiire EXPEED-pildiprotsessor ja topelttuvastusega optiline stabiliseerimistehnoloogia.
RAW-failide tugi. Salvestage ja eksportige pilditöötlusprogrammide jaoks tihendamata RAW (NRW) vormingus pildifaile.
4K videod. Salvestage hõlpsasti stereo 4K/UHD 30p videomaterjali või täis-HD (1080p) videot kaadrikiirusel kuni 60p. Salvestage stereoheli ja reguleerige filmimise ajal käsitsi peamisi särituse sätteid.
Kaamerasisene intervallvideo. Salvestage intervallvideoid kestusega umbes 10 sekundit, mis taasesitatakse kaadrikiirusega 25 või 30 kaadrit sekundis.
LCD-pöördekraan. Ere 8,1 cm (3,2-tolline) 921 000-punktine LCD-ekraan on kallutatav ja pööratav peaaegu igas suunas.
Selge elektrooniline pildiotsija. Suur 1 cm (0,39-tolline) 2 360 000-punktine silmasensoriga OLED-elektrooniline pildiotsija.
Sujuv suumi juhtimine. Suur käepide, külgmine suumilüliti ja tagastuv suuminupp tagavad sujuva käsitsemise.
SnapBridge. Sünkroniseerige fotod oma nutiseadmega või kasutage nutiseadet kaugjuhtimisega pildistamiseks.
Täissuuruses sünkroonpesa. Kinnitage Nikoni tarvikuid, nagu kiirvälgud ja mikrofonid. Või proovige Nikoni täppsihikut DF-M1: see kokkukäiv sihik aitab jälgida isegi kiirelt lendavaid linde.

SnapBridge’i ühilduvus

Nikoni rakendus SnapBridge iOS-ile ja Androidile peab enne kaameraga kasutamist olema installitud ühilduvasse nutiseadmesse.

¹ 35mm võrdväärne.
² Dynamic Fine Zoomi suurendus arvutatakse optilise suumi suurimast lainurkasendist.