Nikon Imaging | Estonia | Europe

08-04-2020

NIKONI VASTUS COVID-19-LE

COVID-19 pandeemiast tulenevalt kogeme kogu maailmas ootamatuid olusid. Tahame teile kinnitada, et meie jaoks on kõige olulisem meie klientide, töötajate ja kogukondade tervis ja ohutus.

Jälgime olukorda tähelepanelikult ja tegutseme igas riigis vastavalt selle valitsuse juhistele. Oleme kogu Euroopas teinud samme, et vastavalt ametlikele soovitustele oma bürood sulgeda ja vajaduse korral kasutada kaugtöö võimalusi. Mõned meie teenindusosakonna töötajad teevad oma tööd väljaspool kontorit, et piirata viiruse levimist. See mõjutab meie tavapäraste remonditeenuste pakkumist.

Seega soovitame, et kui remont ei ole hädavajalik, oodake oma seadme toimetamisega meieni veidi, sest me ei saa praegu pakkuda oma tavalist teenuste taset. Kui remonti ei ole võimalik edasi lükata, toimetage oma seade edasimüüjani.

Vabandame ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest. Vaatame olukorda pidevalt läbi ja tegeleme sellega. Töötleme kõnesid ja e-kirju nagu tavaliselt ja kui vajate abi, võtke kindlasti meiega ühendust. Olukorra muutudes hoiame teid kindlasti uuendustega kursis. Tugimeeskonna poole pöördumiseks külastage https://www.nikonimgsupport.com/eu/BV_contact_information

Et tootmise ja logistikaga seonduv ebakindlus jätkub, siis ajakohastame pidevalt oma tootevalikut ja teenuseid. Vaatame oma jätkuvuse kavasid igapäevaselt üle, et tagada võimalikult järjepidev teenuste osutamise tase.

Võite olla kindlad, et Euroopa Nikoni meeskond on endiselt teie jaoks olemas. Julgustame kõiki võtma kasutusele vajalikke ettevaatusabinõusid, et püsida väljaspool ohtu ning toetada oma kogukondi sel raskel ajal. Me oleme selles koos.