Nikon Imaging | Eesti | Europe

HOOLITSEME PLANEEDI EEST, JÄÄDVUSTAME HOMSET MAAILMA

Aitame teil maailma vaadelda, kuid millist maailma te soovite näha? Nikonis paneme end pidevalt proovile, et leida parem tee – olgu see siis innovatsioon, jätkusuutlik tootmine, mitmekesisus ja kaasatus meie tööjõus või sõnumite abil, mida me edastame. Me kujutame ette maailma, kus jäädvustatud hetked ja mälestused ei ole tähtsad üksnes praegusel ajal, vaid on olulised ka tulevastele põlvkondadele.

Nikoni-NOORI partnerlus

Ilma toetuseta jääksid olulised lood rääkimata. Selletõttu olemegi eriti uhked oma kauaaegse partnerluse üle fotoagentuuri ja sihtasutusega NOOR. NOOR on teedrajav dokumentaalfotograafide kollektiiv, mis kõneleb ühiskonna kaitsetute nimel ja toob esile elutähtsaid küsimusi, mida pikalt on ignoreeritud. Meie NOORi partnerid on Nikoni saadikud, kes hoiavad silma peal lugudel, mis vajavad rääkimist, ning toetavad Nikon-NOORi Akadeemia kaudu uut fotoajakirjanikke põlvkonda.

Euroopa – meie vastutus on ühine

Toetame kohalikke looduskeskkondi ja kogukondi üle kogu Euroopa. Me teeme seda koostöö kaudu, mis hõlmab sponsorlust, annetusi ja koolitust. Väärtusi tagasi ühiskonda ei suuna mitte ainult meie ettevõtte programmid – me julgustame ka oma töötajaid leidma aega, et aidata muuta oma riike puhtamateks, ohutumateks ja loodussõbralikemaks paikadeks. Kui suudame teha koostööd ühise eesmärgi nimel, muutume tugevaks, muudatusi ellu viivaks jõuks.

Värsked lahendused jätkusuutliku maailma tagamiseks

Töötame jätkusuutlikkusega kolmel põhiviisil: kasutame ühiskonna ees seisvate raskustega rinda pistmiseks uuenduslikke tehnoloogiad, reageerime keskkonnaküsimustele ressursside tõhusama kasutamise ja väiksema süsiniku jalajälje abil ning tugevdame meie ettevõtte sotsiaalse vastutuse aluseid, selleks hoiame mitmekülgset tööjõudu ja kõrgete eetikastandarditega tarneahelat. Otsime aktiivselt jätkusuutlikke lahendusi kõigis oma ärivaldkondades.