Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nikon-NOORI partnerlus

NOOR on professionaalsete fotoajakirjanike ja dokumentaaljutustajate ühing, mis on pühendunud tänapäevaste globaalsete probleemide teadlikkuse suurendamisele. Seal on fotograafe üle kogu maailma, kes kõik töötavad individuaalsete ja ühiste projektidega.

Nikon ja NOOR on projekti- ning hariduspartnerid

Nikon on uhke oma pikaajalise koostöö üle NOORI meisterlike fotoajakirjanike grupiga, kes dokumenteerivad keerukaid probleeme, millega tänane maailm silmitsi seisab. Nikon toetab NOORI laiahaardelisi fotoprojekte nagu toidutarneahelaid uuriv Toit mõtete eest (Food For Thought) ja peale selle teeb ka NOORIGA koostööd hariduse vallas, et tulevasi dokumentaalfotograafe inspireerida.

Kogu Euroopas korraldatakse regulaarselt Nikoni ja NOORI meistriklasse, et pakkuda innukatele fotoajakirjanikele võimalust oma oskusi täiustada, töötades koos professionaalidega. Osalejad saavad individuaalseid portfoolioülevaateid, õpivad tehnilisi oskusi nii pildistades kui ka järeltöötluses ning saavad professionaalseid nõuandeid selle kohta, kuidas oma lugude jaoks turg leida.

Nikoni ja NOORI akadeemia

Innukad fotoajakirjanikud teevad koostööd NOORI juhendajatega portfooliote ülevaatamiseks, piltide järjestamise mõistmiseks, redigeerimisoskuste täiustamiseks ja lugude arendamise õppimiseks. Akadeemias saab vahetult ja individuaalselt suhelda fotograafidega, et neilt tehnilist abi küsida ning rahvusvahelise fototuru kohta teavet saada. See on ainulaadne võimalus teadmisi omandada ja kontakte saada, arendades samal ajal isiklikke kogemusi.