Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nikon-NOORi Akadeemia

Me ei oota pelgalt, millal järgmise põlvkonna visuaalsed jutuvestjad oma läbilöögini jõuavad. Tegeleme aktiivselt sellega, et viia nendeni õppimisvõimalusi nende koduriikides. 2009. aastast alates on mitmed NOORi juhtivad dokumentaalfotograafid saanud meie Nikon-NOORi Akadeemia õppejõududeks, kes reisivad ringi kogu Euroopas, et jagada oma teadmisi tulevastele fotoajakirjanikele. Oleme töötubades koolitanud üle 1000 osaleja rohkem kui 70 riigist: Kasahstanist Istanbuli, Rootsi ja Poolani.

NOORI juhendajad toovad Akadeemiasse kaasa palju enamat kui üksnes oma fotograafiaoskused. Nad aitavad osalejatel õppida pilte järjestama, oma lugusid promoma ja arendama oma isikupärast käekirja fotograafias. Nad jagavad olulisi teadmisi ka välitingimustes töötamise kohta ning annavad juhiseid vahendajate kohta ja ohutusalaseid näpunäiteid, sest paljud meistriklassis osalejad lähevad edasi tööle konfliktitsoonidesse.

Ja sellega meie toetus veel ei piirdu. Nikon-NOORi Akadeemia kaudu on osalejatel nüüd olemas üha kasvav teistest noortest fotograafidest ja profifotograafidest koosnev võrgustik, kust nad saavad karjääri edenedes abi ka edaspidi.