Nikon Imaging | Eesti | Europe

PHOTOKINA 2016

D5

Kaameraga D5, mis on erakordselt võimas ja täpne, saate pildistada objekte, mida palja silmaga ei näe. Kaamera hoiab uskumatu 153-punktise automaatse teravustamise süsteemiga teid alati õigel kursil, olenemata sellest, kas pildistate rallit või punase vaiba üritust. Ühe valanguga saate jäädvustada kuni 200 NEF (RAW) pilti.

D500

D500 ühendab lipulaeva võimsuse DX-i kiirusega. Kuigi see on kaamera D5 väiksem sugulane, on see siiski erakordselt võimas ja täpne. D500 on varustatud 153-punktise automaatse teravustamise süsteemiga, sellega saab pidevas võtterežiimis jäädvustada 10 kaadrit sekundis ning see võimaldab jäädvustada tipptasemel 4K-/UHD-videoid.

D3400

Kaameraga D3400 saate jäädvustada suurepäraseid pilte ja neid kohe jagada. 24,2-megapiksline andur tagab suurepärased pildid isegi vähese valgusega oludes ja SnapBridge sünkroonib pildid automaatselt teie nutiseadmega, et saaksite neid kohe jagada. Juhendirežiim aitab teil pildistamise ajal oma oskusi edasi arendada.

NIKKORI 105 mm OBJEKTIIV

NIKKORI 105 mm FX-formaadis põhiobjektiiv koos ereda f/1.4 avaga on mõeldud selleks, et viia portreede jäädvustamine uuele tasemele. Objektiiv on mõeldud jäädvustama iga nüanssi ning see tagab parima kontrasti, eraldusvõime ja kvaliteedi servast servani ning ka sujuva bokeh-efekti.