Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nikon D810

See kaamera võimaldab jäädvustada fantastilisi pilte tänu 36,3-megapikslilise pildiandurile ja ülilaiale ISO ulatusele. See tähendab et kaamera kohandub sõltumata valgusest, milles te pildistate, ja pildid tulevad ilusad ja selged. Seda on lihtne kaasas kanda, kuna kaamera on piisavalt kompaktne. See on üks parimaid saadavalolevaid profikaameraid.

Nikon DF

See kaamera ei näe mitte ainult suurepärane välja, vaid teeb ka muljetavaldavaid fotosid. Suurepärase anduri ja müratasandusega kaamera on kompaktne, seda on lihtne kaasas kanda ja see on minu lemmikvalik elustiilifotograafias.

Nikon COOLPIX A

Kasutan Nikon COOLPIX A kaamerat selle jõudluse ja suuruse pärast. See väike ja kompaktne kaamera kasutab DSLR-tehnoloogiat ja ei jää kvaliteedilt alla. Mulle meeldib seda kasutada, kui otsin lugu või ideid ja tahan kiiresti ja ilma vaevata hetke jäädvustada.

AF-S Zoom NIKKOR 17-35mm f/2.8D IF-ED

See objektiiv on suurepärane! Ülikerge ja väga kiire. Ava võimaldab mul pildistada vähese ümbriteva valgusega tingimustes ja tagab objekti teravuse.

AF-S NIKKOR 35mm f1.4G

See lainurkobjektiiv on märkimisväärselt kvaliteetne ja kiire ava on ideaalne pildistamisel hämaras valguses.

AF DC-NIKKOR 105mm f/2D

See kiire keskmise suurusega telefoto objektiiv sobib suurepäraselt pildistamiseks hämaruses ja annab minu fotodele loomuliku välimuse. Mulle meeldib kasutada seda objektide pildistamiseks nende loomulikus keskkonnas.