Nikon Imaging | Eesti | Europe

Kirill Umrikhin

Sport ja seiklus

Algselt plaanisin ma reisil Komandorisaartele keskenduda ekstreemspordile ja surfile, aga sellest sai midagi palju enamat – vaade läbi objektiivi kadunud maailmale.

Biograafia

Nikoni Venemaa saadik Kirill Umrikhin on üks Venemaa tunnustatumaid professionaalseid reisi- ja spordifotograafe, kes kasutab oma tööd ekstreemspordi ja looduse vahelise ühenduse uurimiseks. Pärast Moskva ajakirjanduse ja loovkirjanduse instituudi lõpetamist algas Kirilli professionaalne fotograafiakarjäär 2004. aastal tööst lumelauaajakirjale Onboard. Tema pilte on pärast seda avaldatud paljudes spordi-, uudiste- ja tarbijaväljaannetes üle maailma.
Viimastel aastatel on Kirill avaldanud mitmeid isikunäitusi ja andnud fotokoolitusi. Ta on võitnud auhindu ka riiklikul fotokonkursil Best of Russia aastatel 2013 ja 2014, tema laviinijaama foto on valitud Venemaa viimase dekaadi kümne parema foto hulka.
Seiklusjanust ja spordiarmastusest kantuna juhendab Kirill spordimeeskondi lumelaua, rula, veelauasõidu, surfi, purjelaua ja mootorrattaspordi aladel.


Saage tuttavaks teiste Nikoni saadikutega