Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nadia Meli

Pulmad

Inimesed on minu kirg ning fotograafia abil saan ma tutvuda nende elude ja lugudega.

Biograafia

Nadia Meli on Itaalias sündinud ja Saksamaal üles kasvanud rahvusvaheline fotograaf, kes on spetsialiseerunud intiimsetele pulmadele ja pagemiskohtadele kogu Euroopas. Nadia hakkas pulmafotograafiaga tegelema 2010. aastal, pärast mitme sõbra pulmas fotograafiks olemist. Sellest ajast alates on ta pildistanud sadu pulmi üle kogu maailma ning tema töid on avaldatud paljudes ajakirjades ja blogides. Tänu ainulaadsele loomulikule ja tõelise pildistamisstiilile on temast saanud oma valdkonnas tunnustatud fotograaf. Nadia suurim kirg on inimesed – nende lood, nende elud. Talle meeldib näha, kuidas nende erilised hetked ellu ärkavad. Selleks alustas ta 2015. aastal töötubade ja veebikursustega, mis keskenduvad fotograafide oma vaatenurga arendamisele ja nende aitamisele, et nad leiaksid oma isikliku kunstilise hääle ja stiili.Mis mul kotis on

„Nikoni varustus on suurepärane, aidates mul luua pilte, mis on nii täpsed ja värve täis. Ma usun kindlalt tõhususse ja järgmine komplekt sisaldab kõike, mida vajan selleks, et luua pilte, mida soovin luua.“D750

Üks mu esimesi Nikoni kaameraid oli D700. Ma armastasin seda kaamerat ning selle võimet kauneid värve ja pastelle jäädvustada. Selle järglane D750 on originaalse seadme suurepärane edasiminek. See on ülikiire, mis on pulmade pildistamisel väga oluline, ja selle kompaktne korpus tähendab, et ma saan liikuda vabalt ringi ilma, et jääksin külalistele ette. Selle vähese valgusega pildistamise võimekus tuleb eriti kasuks, kui pildistan vastuvõtte öösel, kui pidu on algamas.

Vaata kaamerat

D850

D850 on hämmastav – see on täiuslik. ISO-vahemikule 64 – 25 600 ei ole vastast ja see on suurepärane omadus fotograafi jaoks, kes ei taha pidevalt välklampi taga otsida. Seda funktsiooni panen ma oma töös sageli proovile. Selle valguse, nüansside ja näoilmete tundlikus tähendab ka seda, et selle tulemuseks olevad RAW-pildid on kaunid ning värve täis. D850 on hetkel minu lemmikkaamera.

Vaata kaamerat

AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

Nikoni 85 mm on fantastiline objektiiv. Tegelikult kipun ma seda kasutama 35 mm objektiivi kõrval kogu aeg. See on ülikiire ning värvid on äärmiselt ilusad, kuna nanokristallkate vähendab varikujutiste ja helkluse mõju. Ma jumaldan seda.

Vaata objektiivi

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Teine minu kaamerakoti oluline komponent on 35 mm objektiiv. Sellel lainurkobjektiivil on lai f/1,4 ava ja see on vähese valguse korral pildistamiseks palju sobilikum. Koos kaameraga D850 on see suurepärane öiste tegevuste pildistamiseks. Ma saan sellele objektiivile alati kindel olla.

Vaata objektiivi

AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Seda objektiivi on nii lihtne kasutada. Tegelikult on läbi selle vaatamisel tunne, et vaatad oma silmadega ehtsat asja, mistõttu on see pulmafotograafide seas senini nii populaarne. Selle suur maksimaalne ala f/1,4 tagab ereda pildiotsija pildi ja see on vähese valgusega olukordades pildistamiseks ideaalne, kui vajalik on väiksem teravussügavus.

Vaata objektiivi

AF-S VR Mikro-NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED

Pulmafotograafina on alati kasulik, kui kotis on makroobjektiiv väiksemate lähivõtete tegemiseks, olgu tegu on siis lille või peene pitsimustriga pulmakleidil. See objektiiv sobib selleks hästi oma reproduktsiooni suhtarvuga 1 : 1 ning stabiliseerimissüsteemiga, mis garanteerib käelt pildistades kiire ja stabiilse teravustamise.

Vaata objektiivi

Saage tuttavaks teiste Nikoni saadikutega