Nikon Imaging | Eesti | Europe

NIKON D850

D850 muudab tõeliselt olukorda ja mulle meeldis selle kaameraga Bukomi eriprojekti pildistada. See pakub mulle vajalikku eraldusvõimet ja dünaamilist ulatust kompaktses ja ülikiires korpuses, mis on ideaalne olulisteks lähivõteteks.

Nikon D500

Nikon D500 on märkimisväärselt kerge kaamera, eriti koos kergemate DX-objektiividega. Seiklusfotograafia puhul tuleb mul tihti tegevuses osaleda. Näiteks ronijaid pildistades pean ka mina ronima, seega on kerge kaamera – nagu D500 – niivõrd oluline. Komplekt ei tohi teid kunagi aeglustada. Mulle meeldivad ka kaamera 4K-video funktsioonid – olen juba jäädvustanud fantastilist materjali tulevaste filmide jaoks.

Nikon D5

Nikon D5 on hämmastav kaamera ja ootan juba pikisilmi võimalust seda Nikoni saadikuna testida. See jäädvustab kvaliteetseid pilte suures ISO vahemikus, mistõttu on see ideaalne hämaras pildistamiseks. Samuti on sellel erakordselt suur kaadrikiirus, seepärast sobib see täiuslikult tegevuse, liikumise ja sarivõtete jäädvustamiseks. Sellega saab jäädvustada ka fantastilisi 4K-videoid.

AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

See uskumatult terav objektiiv on suumobjektiivide hulgast minu üks lemmikuid. See on nii mitmekülgne, et sellest piisab sageli kogu projekti pildistamiseks. Nii head pildikvaliteeti pakuvad vähesed suumobjektiivid.

AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II

See professionaalne telefotosuumiga objektiiv on minu komplekti tähtis komponent. Kuna sellel fantastilise eraldusvõimega objektiivil on stabiliseerimisfunktsioon ja selle suurim ava on 2,8, töötab see hästi hämaras ja mulle meeldib selle fookusulatus. Püüan seda objektiivi võimalikult palju kaasas kanda.