Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nikon D500

Ootan, et saaksin Nikon D500 kaamerat tulevikus rohkem kasutada. Selle kerge korpus sobib suurepäraselt eluslooduse pildistamiseks, kuna sellega on kerge liikuda ja saate seda pikemat aega kaasas kanda. Selle vaiksele katikurežiimile ja 4K videovõimalustele pole samuti vastast.

Nikon D5

Nikon D5 on minu lemmikkaamera. See pakub suurepärast pildi selgust ja erakordselt laia teravussügavust.

Loodusfotosid jäädvustades on oluline taustaga ühte sulanduda. Nikon D5 on selleks ideaalne vaikse katikurežiimi, aga ka automaatse teravustamise täpsuse ja kiiruse tõttu ja seda isegi kehvades valgustingimustes.

NIKON D4

Nikon D4 on endiselt üks minu eelistatumaid kaameraid, kui ma ei kasuta Nikon D5. Mul on selle kaameraga pikk ajalugu ja meenutab toredaid hetki minu tööst Jaapanis. Automaatse teravustamise süsteem on hiilgav, eriti kehvades valgustingimustes töötades. Selle lai ISO-vahemik tähendab ka seda, et see annab selged ja ilusad jäädvustused mis tahes tingimustes ja seda suudab ületada ainult D5.

OBJEKTIIVID

Ma eelistan kasutada pikka teleobjektiivi, kuna see võimaldab pildistada kaugusest ilma elusloodust häirimata. NIKKOR-i 500 mm ja 600 mm objektiivid on kaks minu lemmikut. Neil on fantastiline suurendus, mis võimaldab teil objekte detailselt pildistada. Ma kasutasin neid objektiive Arktikas valgeid hunte jäädvustades.

AF-S NIKKOR 600 MM F/4 E FL ED VR

AF-S NIKKOR 500 MM F/4G FD ER

AF-S NIKKOR 800 MM F/5.6E FL ED VR

NIKKOR-i 800 mm objektiiv on minu teine lemmik, mida kasutada. See sobib ideaalselt eluslooduse jäädvustamiseks, kuna on nii kergekaaluline kui ka kompaktne. Lisaks minimeerib stabiliseerimise funktsioon kaamera rappumise mõju, mis on välistingimustes töötades väga oluline.