Nikon Imaging | Eesti | Europe

Nikon D3400 – „Pähklipureja“ pimedas

Nikon teeb eksklusiivses fotoseansis koostööd Melissa Chapski ja tantsufotograaf Laurent Liotardoga, et näidata, kuidas uus Nikon D3400, algajatele fotograafidele mõeldud DX-formaadis digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera, muudab kvaliteetsete piltide jäädvustamise ja kiiresti jagamise lihtsaks.

Vaadake, kuidas Melissa esitab maailmakuulsat jõuluklassikat kaameraga #D3400pimedas ja kuidas Amsterdami teater De Brakke Grond selleks ainulaadseks fotoseansiks ette valmistati.

Nikon D3400 vähese valgustusega fotoseanss | „Suhkruploomihaldja tants“ pimedas

Nikon esitleb balleti „Pähklipureja“ lugu „Suhkruploomihaldja tants“

Laurent Liotardo

Prantsusmaa lõunaosast Marseille’st pärit Laurent elab nüüd Londonis. Ta on töötanud fotograafina enam kui 10 aastat, keskendudes peamiselt tantsu-, filmi- ja pulmafotograafiale.

Laurenti fotograafiakirega suudab võistelda vaid tema peamine inspiratsiooniallikas – ballett. Temast sai 17-aastaselt professionaalne balletitantsija ning ta jõudis oma karjääri jooksul esineda kõikjal Prantsusmaal. Seejärel tuli ta 2003. aastal Ühendkuningriiki ja asus tööle Inglise Rahvusballetis, kus ta tantsib tänapäevani. Laurent on töötanud mitu aastat Nikoni kaameratega, täpsemalt mudelitega D810, D5 ja D700, ning eelistab NIKKORI fikseeritud fookuskaugusega objektiive (AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED, AF-S VR Micro NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED ja AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED) kõigile teistele.

Melissa Chapski

19-aastane Melissa Chapski alustas tantsimist 15-aastasena, mis on balletimaailmas võrdlemisi hilja. Ameerika Ühendriikidest Massachusettsi osariigist pärit Melissa on õppinud New Yorgis Ellisoni professionaalsel balletikursusel. Nüüd elab ta Amsterdamis ja töötab alates 2015. aasta augustist Hollandi Rahvusballeti noorterühmas. Melissa on osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel ning võitis 2015. aastal Indianapolise rahvusvahelisel balletikonkursil ja Ameerika noorte Grand Prix’ võistlusel kuldmedali.