Nikon Imaging | Eesti | Europe

Hetketabamus kaameraga D500

Kuidas saada hea #hetketabamus? Nikon jäädvustas koostöös BAMMA kahe sportliku vabavõitluse kategooria maailmameistri Tom Duqesnoy ehk Tulelapse ja spordifotograafi Tom Milesiga sekundi murdosalisi hetki, mida oleks palja silmaga võimatu näha.

Vaadake, kuidas suudab suure töötlemiskiiruse ja ISO-tundlikkusega Nikon D500 jäädvustada sportliku vabavõitluse ülikiiret superstaari, kui ta lööb erinevaid toiduaineid, näiteks arbuuse, kooke ja kõrvitsaid.

Nikon D500 – hetketabamus

Tom Milesi elulugu

Tom Miles on Suurbritannias Londonis elav professionaalne spordi- ja portreefotograaf, kes teeb pilte nii ajakirjadele, ajalehtedele kui ka reklaamiklientidele. Tema kohalike ajakirja- ja reklaamiklientide hulgas on näiteks The Telegraph, Men’s Health ja Men’s Fitness. Kõige enam meeldib talle spordi- ja fitnessivaldkond, kuna tööpõld on lai ning ta saab töötada koos inspireerivate inimestega, nagu Paula Radcliffe, Rory McIlroy ja Mo Farah, ning teha meeldejäävaid pilte.
Tom on õpetanud rohkem kui 30-s Suurbritannia ülikoolis ning andnud kursusi koolitusprogrammis Nikon School ja Suurbritannia fotograafide ühingus.
www.tmphoto.co.uk / www.photosmudger.com

Tom Duquesnoy elulugu

Tom Duquesnoy, hüüdnimega Tulelaps, on 21. juunil 1993. aastal Lensis Prantsusmaal sündinud prantsuse sportlik vabavõitleja. Duquesnoy on alates 2013. aastast olnud Euroopa parim sulgkaallane.

Ta on võitnud Euroopa vööd nii Belgium Beatdownis kui ka Killacamis ning on hetkel BAMMA sulg- ja kääbuskaalu maailmameister. Ta võitis Killacamis oma esimesed kaks kohtumist kõigest 35 sekundiga ning ta võeti Suurbritannia sportliku vabavõitluse ühingusse BAMMA, mis on Euroopa suurim sportliku vabavõitluse organisatsioon.

Nikoni kampaania Hetketabamus | Mis on teie kotis?

Nikoni kampaania Hetketabamus | Telgitagused