Nikon Imaging | Eesti | Europe
©Ross Harvey

Nikoni Euroopa pulmakollektiivi stiilialbum

Pulmafotograafia kohandab oma stiili pidevalt muutuvate moevoolude järgi. Selles stiilialbumis on Nikoni Euroopa pulmakollektiiv avaldanud põneva valiku klassikalistest, praegustest ja tulevastest pulmafotograafia trendidest, mis on kõik jäädvustatud Nikoni kaamera ja NIKKORi objektiiviga, ning lisanud näpunäited mõnede legendaarsete piltide taasloomiseks.

Moestiil

Kõrgmoe ajakirjadest ja üha rohkem pulmakleididisainerite ja rätsepate reklaamidest inspireerituna võivad paarid oma fotodel kasutada stiliseeritud, teravajoonelist stiili. Kui pruut kannab kõrgmoest kantud kleiti, soovib ta ka kõrgmoe stiilis fotosid.

Pildistatud Itaalias, Ross Harvey, D750 ja AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

„Objektiivi AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G kasutamine võimaldas mul tabada see lõbus, sundimatult elegantne foto, mis ei tunduks kohatu ka moeajakirjas. Valisin objektiivi just selle suure ava tõttu (pildil kasutati ava f/2), mis võimaldas mul tausta kergelt häguseks jätta, nii piisavalt, et kontekst ja keskkond eristuksid, kuid tuua tähelepanu täielikult noorpaarile.”

Ross Harvey, Ühendkuningriik

Pildistatud Kreekas, Chloé Lapeyssonnie, D750 ja AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Lihtsus

Trendide arengus võib vahel näha mõne stiili muutumist nii valdavaks, et see n-ö nullib end täielikult. On aeg pöörduda tagasi põhilise juurde, suunates tähelepanu ajatutele fotodele, mis keskenduvad noorpaarile ning kiirgavad lihtsust, puhtust ja silmatorkamatust.

Pildistatud Kreekas, Nadia Meli, D750 ja AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

„Ma eksperimenteerin nurkadega, et lihtsad pildid oleksid huvitavad. Siin paigutasin end rahvast kõrgemale, kasutasin objektiivi AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G ja kadreerisin pildile vaid pruudi. Kaadrist, mis oleks võinud olla rahvarohke esimese tantsu foto, sai see kaunis ja lihtne pilt.”

Nadia Meli, Itaalia

Ainult professionaalid

Kujutlege pilti… kui noorpaar pöördub pärast tõotuste andmist külaliste poole ja naeratavate nägude asemel tervitab neid kaameratelefonidest sein. Külalised soovivad nii innukalt seda erilist hetke jäädvustada, et unustavad, et ka nemad on selle lahutamatu osa. Pole üllatav, et noorpaarid paluvad viisakalt külalistel tseremoonia ajal mobiiltelefonid välja lülitada, mis võimaldab fotograafidel loomulikumalt hetki tabada.

Pildistatud Prantsusmaal, Chloé Lapeyssonnie, D750 ja AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED