Nikon Imaging | Eesti | Europe
©Ross Harvey

Nikoni Euroopa pulmakollektiivi stiilialbum

Pulmafotograafia kohandab oma stiili pidevalt muutuvate moevoolude järgi. Selles stiilialbumis on Nikoni Euroopa pulmakollektiiv avaldanud põneva valiku klassikalistest, praegustest ja tulevastest pulmafotograafia trendidest, mis on kõik jäädvustatud Nikoni kaamera ja NIKKORi objektiiviga, ning lisanud näpunäited mõnede legendaarsete piltide taasloomiseks.

Klassika

©Nadia Meli

Viimase aastakümne vältel tõusnud trendidest on mõned saanud hinnatuks ja arenevad edasi, ning teistesse kätketud ajastu vaim ja mood panevad meid muigama.

Kaasaegne

©Ross Harvey

Kuna Nikoni Euroopa pulmakollektiiv viibib aasta vältel paljudes pulmades, siis kogevad fotograafid vahetult uusimaid trende.

Tõusev

©Chloé Lapeyssonnie

Nikoni kollektiiv on tänu oma erakordsetele teadmistele pulmafotograafiast tuvastanud kogu Euroopas järk-järgult tõusvad trendid.

Kokkuvõte

Moest, elustiilist ja tehnika edusammudest mõjutatud pulmafotograafia trendide arenedes on Nikoni Euroopa pulmakollektiiv ühel meelel paljudes asjades, kuid üks on kindel – pulmafotograafia tulevik on helge, loominguline ja tehniline.

©Simona Smrcková ja Kamil Saliba