Nikon Imaging | Eesti | Europe

Olenemata sellest, kas rändate laias maailmas või avastate kohti kodu lähedal, vajab teie kaamera iga asukoha parimate omaduste esiletõstmiseks suurepärast objektiivi, mis on piisavalt võimas ja paindlik, et teha teiste seast eristuvaid pilte.
Loodusilmingud, nagu muutuvad valgusolud ja ilmastikutingimused, pakuvad fotograafidele lõpmatul hulgal katsumusi ja võimalusi. Kuid isegi kui olete õiges kohas ja teie ees on imekaunis kompositsioon, ei pruugi te ilma õige objektiivita saavutada soovitud kvaliteeti.
Üks fotograaf. Üks päev. Viis objektiivi. Nikon andis Hispaania fotograafile Ibai Acevedole ülesande pildistada oma kodulinnas Barcelonas ühe päeva jooksul viies asukohas, kasutades selleks viit NIKKORI fikseeritud fookuskaugusega kvaliteetset objektiivi. Nikon soovis näidata, kuidas kvaliteetne objektiiv võimaldab fotograafil pääseda soovitud paika ja kasutada ümbritsevaid olusid nii, et see tagaks võimalikult hea tulemusega pildid.

Valged rannad | AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

Rannad on täis kõikvõimalikke segajaid, kuid objektiiv AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED sobib selle olukorra jaoks täiuslikult. Objektiivi lainurk jäädvustab keskkonna ja õhustiku ilma moonutusteta, pakkudes teravust isegi eredas valguses. Väike teravussügavus võimaldas Ibail jäädvustada vetelpäästja teravas fookuses ja pehmelt hägustada kaadri esiosas oleva vihmavarjumere.

Tänavaelu | AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

Inimmeres võib kauni pildi tegemine olla keeruline, kuid rahvahulgast saab läbi murda, vaadates, milliseid muid objekte õnnestub pildile püüda. Ibai leidis positsiooni rahva kohal ja võrdles saginat täis promenaadi ülal valitseva rahuga. Täiusliku kompositsiooni leidmisel võimendab lõpptulemust objektiiv AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G. Objektiivi ava võimaldas saavutada täiusliku teravussügavuse, mis andis puudetunnelile suurepärase tekstuuri ja hägustas pildi tagaplaani.

Abstraktne arhitektuur | AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Arhitektuuri pildistamine võimaldab katsetada kompositsiooni ja teravussügavusega. Objektiiv AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G paistab silma oma suutlikkuse poolest hõivata üheaegselt nii sügavus kui lainurgad ning on samal ajal tõhus ka vähese valgusega siseruumides pildistades. Ibai pildistas kuulsat vaatamisväärsust Sagrada Familiat lähedal asuva järve peegelduse kaudu, mis lõi tuhandetest teistest tavapärastest piltidest eristuva tulemuse. Tänu objektiivile võib fotot vaadates arvata, et tegemist on maaliga, mille raam on virvendus ja põõsastik.

Täiuslik portree | AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

Üks reisifotograafia rõõme on lugude edastamine nägude kaudu. Paljudes linnades on ajaloolised kvartalid, mis pakuvad portreede lähivõteteks huvitavat tausta. Barcelona gooti kvartal oli täiuslik tegevuspaik objektiivi AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G võimete esitlemiseks.
Tegemist on täiusliku portreeobjektiiviga, mis jäädvustab ka väiksemaid detaile. See võimaldab saavutada sujuvat bokeh-efekti, mis suunab vaataja pilgu pildi objektile.

Täiuslik päikeseloojang | AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Päikeseloojangud on ilusad, kuid fotograafias tavalised, mis tähendab, et miljonitest teistest eristuva pildi jäädvustamine võib olla keeruline. Ibai pildistas lõbustuspargis, kust avaneb vaade kaunile kirikule, mille nimeks on Temple Expiatori del Sagrat Cor. Ta oli atraktsioonil, mis pakub väga head vaadet ja tal õnnestus jäädvustada nii kirik kui ka päikeseloojangu hääbuv kuma. Selle kaadri saavutamisel oli suur roll objektiivil AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G, mis on suurepärane vähese valgusega oludes ja mis suutis hõlpsasti kohanduda õhtu jooksul muutuva valgusega.

Mis on teie tarvikute kotis

AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

D750