Nikon Imaging | Eesti | Europe

25-07-2018

Optilise jõudluse uut mõõdet püüdva järgmise põlvkonna täiskaadriga peeglita kaamera ja NIKKOR-i objektiivide – koos uue kinnitusega – väljatöötamine

Amsterdam, Holland, 25. juuli 2018: Nikonil on hea meel teatada, et töötab välja Nikoni FX-formaadis täiskaadriga peeglita kaamera ja uue kinnitusega NIKKOR-i objektiivid.

Arendatavad peeglita kaamera ja NIKKOR-i objektiivid võimaldavad püüda uut optilise soorituse mõõdet, kasutades uut kinnitust. Peeglita kaamera on tulemus üle sajandipikkuse pärandina kogutud Nikoni kaugelearenenud optika- ja tootmissuutlikkusest, aga ka suurepärasest pilditöötlustehnoloogiast. Sellele arengule on kaasa aidanud ka Nikoni digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate väljatöötamisel saadud kogemused.

Uue peeglita kaamera ja NIKKOR-i läätsedega oleme võtnud endile kohustuse anda fotograafidele võimalus saada rikkamaid ja erksamaid pilte kui kunagi varem.

Lisaks on uue peeglita kaamera jaoks välja töötatud uus kinnitusadapter. See töötab F-kinnitusega NIKKOR-i objektiividega, mis on Nikoni digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamerasüsteemi osa, lisades fotograafidele valikute rohkuse.

Nikon jätkab pilditehnika kultuuri juhtimist nii uue peeglita kaamera välja andmise kui ka Nikoni digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate jätkuva arendamisega, pakkudes tarbijatele võimalusi nautida kummagi süsteemi ainulaadseid väärtuseid.

Selle tootega seotud eriline pildimaterjal on vaatamiseks saadaval siin. Jääge meiega, et saada uusi teateid.

Hiljem jagatakse üksikasju, sealhulgas müüki tuleku kuupäev ja soovituslik jaehind.

Lisateavet Nikoni auhinnatud toodete kohta leiate aadressilt www.europe-nikon.com