Nikon Imaging | Eesti | Europe

15-10-2019

SÄÄSTA TÄNA – algab Nikoni talvine kohese säästu kampaania

Pärast oma kõigi aegade esimese suvise kohese säästu kampaania õnnestumist teatab Nikon UK oma talvise kampaania peatsest käivitamisest, pakkudes taas klientidele võimalust valitud Nikoni kaamerate ja NIKKOR-objektiivide ostmisel kohe säästa.

Kampaania, mis algab 15. oktoobril 2019 ja kestab kuni 15. jaanuarini 2020 (kaasa arvatud), võeti kasutusele sel suvel, et lihtsustada tarbija juurdepääsu soodushindadele. Pakkumine võimaldab klientidel säästa kohe, ilma et oleks vaja kvalifitseeritud Nikoni toodete ostmise järel raha tagasi lunastada.

Nikon UK äriplaneerimisjuht Jake Cundy selgitab: „Pärast meie populaarset suvist säästukampaaniat on meil hea meel kuulutada välja laiaulatusliku säästuga talvekampaania – hõlmates sealhulgas auhinnatud peegliteta Z-seeriat, meie algtaseme D3500 D-SLR ja COOLPIX järjestust.“

Ta jätkab: „See annab fotograafiahuvilistele võimaluse saada juurdepääs eksklusiivsetele pakkumistele, hoides nende raha kõige olulisemal kinkimisperioodil kokku.“

Allpool on esitatud kampaania üksikasjad, sealhulgas kohesed säästusummad, mis arvatakse ostukohas jaemüügihinnast maha:

Lisateavet kampaania ja selle suurepärase pakkumise kasutamise kohta leiate aadressilt https://campaign.nikon.ee 

Kehtivad kasutustingimused. Pakkumine sõltub kättesaadavusest.