Nikon Imaging | Eesti | Europe

11-07-2017

Kiirem. Teravam. Parem. Uus AF-P NIKKOR 70–300 mm ED VR-i telefoto suum.

Amsterdam, Holland, 11. juuli 2017: Nikon võimaldab spordi-, loodus-, ja reisifotograafidel saada käsikaameraga paremaid telefoto kaadreid uue objektiivi AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR abil. Kiirema automaatse teravustamise ja režiimiga SPORT VR peate tegevusega sammu teravust kaotamata. Kergem ilmastikukindel ehitus sobib igale poole.

Alates võitja näoilmest kuni lendavate lindudeni – see täiskaadris telefoto suumi uusim versioon jäädvustab erakordseid pilte ja videoid. AF-P NIKKORI objektiivide hulka kuuluvana on selles ka Nikoni samm-mootor, mis toob objektid fookusesse eriti kiiresti ja vaikselt. Stabiliseerimine (VR) on nüüd kiirem, vaiksen ja tõhusam. Sellele objektiivile annab eelise ka Nikoni profiobjektiividelt pärit SPORT VR-i režiim. Kindel lemmik tegevust pildistavate fotograafide seas, režiim SPORT VR lubab fotograafidel usaldusväärselt kiiresti liikuvaid objekte jälgida isegi siis, kui need korrapäratult liiguvad. Nikoni profiobjektiivide lisafunktsioonide seas on elektromagnetiline objektiiviava, mis tagab suure kaadrikiirusega pildistamisel täpsema särituse. Samuti võimaldavad A/M- ja M/A-teravustamisrežiimi lülitid minna üle fookuse käsitsi juhtimisele lihtsalt teravustamisrõngast keerates. Spordifotograafide eelistatud valik, M/A-režiim, võimaldab lülitamist peaaegu ilma ajalise viivituseta. A/M-teravustamisrežiim on vähem tundlik, et vältida käsitsirežiimi kogemata sisselülitamist.

Nikon Europe'i tooteturunduse juht Dirk Jasper ütleb: "Uus objektiiv AF-P 70–300 mm avab palju võimalusi telefoto pildistamiseks kaamerat käes hoides. Nikon on integreerinud end pikka aega tõestanud professionaalse tehnoloogia taskukohasemateks objektiivideks ja uus suumobjektiiv on selle uusim versioon. Professionaalsed funktsioonid, näiteks SPORT VR ja M/A käsitsi teravustamise muutmine, muudavad fotograafidele nõudlikes tingimustes pildistamise mugavamaks.”

Oluline täiendus: uued funktsioonid objektiivile AF-P NIKKOR 70–300mm f/4.5-5.6E ED VR

Paindlikum: 70–300 mm telefoto suumi (Nikoni DX-formaadis üheobjektiivilise peegelkaameraga kasutades 105–450 mm) väikseim teravustamiskaugus kogu suumi ulatuses on nüüd 1,2 m ja sel on 0,25-kordne maksimaalne reproduktsiooni suhtarv.
AF-P samm-mootor: ülikiireks ja -vaikseks automaatseks teravustamiseks. Võimaldab salvestada videomaterjali peaaegu ilma igasuguse ajamimürata.
):Täiustatud stabiliseerimine (VR): võimaldab pildistada kuni 4,5 sammu võrra pikema säriajaga kui muidu võimalik.¹
Režiim SPORT VR: pakub stabiilsemat pildiotsija pilti, millest on abi erakordselt kiire tegevuse jäädvustamisel või panoraamimisel.
Ilmastikukindel ehitus: iga objektiivitoru liikuv osa on tihendatud, kaitseks tolmu ja veepiiskade eest.
Elektromagnetiline üheksa labaga objektiiviava: võimaldab ühtlaselt automaatselt särituse juhtimist ka suure kiirusega. Üheksa labaga ümar objektiiviava võimaldab ühtlast, loomulikuna paistvat bokeh-efekti.
Suurepärane kontroll: A/M- ja M/A-teravustamisrežiimi lülitid. Teravustamisrõngal ja suumirõngal on sooneline kate, mis võimaldab sellest kindlalt kinni hoida.

¹ Põhineb CIPA standarditele.