Nikon Imaging | Eesti | Europe

23-08-2016

OLEN photokina 2016: mida Nikonilt oodata?

Nikon esitleb selle aasta photokina raames sisuloojatele mõeldud tooteid

Nikon esitleb selle aasta photokina raames sisuloojatele mõeldud tooteid

Amsterdam, 23. august 2016: Nikon valmistub taas mängima peaosa Kölnis toimuval maailma suurimal fotograafiafestivalil photokina. Koelnmesse hallis 2.2 asuvas kioskis avaneb külastajatel võimalus kuulda põnevaid uudiseid ja proovida uusimaid tooteid. Külastajad saavad kuulata ka paljusid Nikoniga koostööd tegevaid maailmaklassi fotograafe, kes kirjeldavad, kuidas nad loovad inspireerivat sisu.

Nikoni kioskis näidatakse hiljuti välja kuulutatud kaamerat Nikon D3400 esmakordselt avalikkusele. Tutvuge selle soodsa digitaalse üheobjektiivilise peegelkaameraga, millega saate liikvel olles hõlpsasti pilte jagada, ja vaadake, kuidas sellega vaevata kvaliteetseid pilte jäädvustada.

Nikoni kioski külastajad saavad ka proovida uusimaid professionaalidele mõeldud digitaalseid ühe objektiiviga peegelkaameraid, sealhulgas FX-formaadi lipulaeva Nikon D5 ja selle väikest venda Nikon D500. Sukelduge 360-kraadisesse fotograafiasse Nikon KeyMission 360 abiga. 2016. aasta CES-il avalikkuse ette toodud kaamerat tutvustatakse kioskis. Proovimiseks on saadaval ka suur hulk NIKKORI objektiive ja COOLPIXi kompaktkaameraid.

Nikoni kioskis on ka tuntud fotograafid, kes jagavad oma Nikoni uusimate seadmetega pildistamise kogemusi. National Geographicu fotograaf Ami Vitale viib külastajad Aafrikasse ninasarvikuid ja Hiinasse pandasid lähemalt vaatama ning Nikon Europe'i saadik Joel Marklund tutvustab publikule maailma suurimate spordisündmuste, sealhulgas 2016. aasta Rio olümpiamängude ja Meistrite liiga finaali telgitaguseid. Nautige motokrossist ja vabajooksmisest saadavat adrenaliini Marcel Lämmerhirtiga ning õppige muudki fotograafidelt, kes jagavad teiega oma põneva maailma nüansse.

Nikon Europe'i president Takami Tsuchida sõnab: „Meil on rõõm aidata fotograafidel üle maailma luua põnevat sisu ning on innustav näha, kuidas meie tehnoloogia abiga luuakse niivõrd hämmastavaid teoseid. Praegu luuakse rohkem sisu kui kunagi varem, mistõttu soovime tagada, et 2016. aasta photokina messil esitletavad tooted aitavad edendada loovust, innovatsiooni ja kvaliteeti.”

Photokina on üldsusele avatud 10:00–18:00 ajavahemikus 20.–25. september 2016. Esinejate ja tegevuste täieliku ajakava leiate meie veebisidilt. Värskeimate uudiste ja sisu hankimiseks jälgige meid Twitteris: @NikonEurope. Liituge Twitteris vestlusega: #photokina.