Nikon Imaging | Eesti | Europe

15-02-2017

Nikoni tooted pärjati auhinnaga „iF Design Award 2017”

Amsterdam, Holland, 15. veebruar 2017: Nikon ja tema omakapitalil põhinev ettevõte Nikon Trimple Co., Ltd* teatavad rõõmuga, et viis nende toodet on pälvinud oma kategoorias prestiižse auhinna „iF Design Award 2017”.

Võitnud tooted on:

Digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera Nikon D5

D5 on Nikoni uusim lipulaev, mille suurepärase kiirusega sarivõtterežiim ja suurem tundlikkus võimaldavad pildistada väga erinevaid stseene ja objekte. Pentaprisma mõlemad pooled on muudetud tõhusamaks, et vastata profitööriista nõuetele, ning kaamera üldine disain muudab selle tugevamaks ja kiiremaks.

Digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera Nikon D500

Profisuumijal D500 on sama 153-punktine automaatse teravustamise süsteem kui kaamerate lipulaeval D5. Selle APS-C sensor on üliväle, sarivõtete kiirus on umbes 10 kaadrit sekundis ning koos FX-objektiiviga kasutades on võimalik saavutada telefotoefekt. D500-ga saab väljendada uuenduslikkust ja liikumist tänu väikesele eest kitsenevale pentaprismale (ilma välguta), mis osutab objektile, olles Nikoni D-seeria disaini põhiteema.

Seikluskaamera KeyMission 360

KeyMission 360 on Nikoni esimene kantav seikluskaamera, mis on varustatud nii eesmise ja tagumise pildianduriga kui ka kahe NIKKORI objektiiviga, mis võimaldab salvestada uskumatult realistlikku 360-kraadist 4K UHD-videot. See on veekindel kuni 30 meetri sügavusel, põrutuskindel, külmumiskindel ja tolmukindel.

Pööratud uurimismikroskoop ECLIPSE Ti2

See on pööratud mikroskoopide seeria lipulaev ning mõeldud kasutamiseks bioloogia-, meditsiini- ja farmaatsiatööstuses.

Mikroskoop vastab erinevatele uurimisvajadustele ning selle funktsioonid pakuvad täiustatud rakendusvõimalusi, tagavad parema kasutatavuse, stabiilsuse ja paindlikkuse.

Digitaalne pildilahendus Nivo-i

Nivo-i on oma valdkonna esimene digitaalse pildinduslahenduse mõõtmisseade, mis võimaldab samal ajal saada nii digitaalseid pilte kui ka täpseid asukohaandmeid.

Selle kasutusvõimalused ulatuvad taristu haldamisest õnnetuste ennetamiseni ja sellega on võimalik näiteks tuvastada ning uurida betoonsilla mõrasid, jälgida maalihkeid ning saada juhiseid teraskonstruktsioonide parandamiseks.

„iF Design Awards” näol on tegu prestiižsete globaalsete disainiauhindadega, mida antakse välja juba 1953. aastast. Üritust sponsib iF International Forum Design GmbH. Auhindu jagatakse mitmes valdkonnas, sealhulgas toote-, kommunikatsiooni- ja pakendidisaini alal. Sel aastal hindasid tunnustatud eksperdid üle 5500 võistlustöö 59 riigist.

* Nikon-Trimble Co., Ltd. on Nikoni ja USA-s paikneva ettevõtte Trimble Inc ühisettevõte, mis toodab ülitäpseid uurimusi, mis suurendavad tootlust