Nikon Imaging | Eesti | Europe

12-04-2017

Jäädvustage elu parim pilt täiesti uue kaameraga D7500

Amsterdam, Holland, 12. aprill 2017: Nikon annab teada kaamerast D7500, mis on mõeldud avardama nende fotograafide loomingulisi võimalusi, kelle jaoks pildistamine on tõeline kirg. Võimas, nobe ja täielikult ühendatud – D7500 pakub sama pildikvaliteeti kui D500 – Nikoni lipulaev, DX-formaadis digitaalne peegelkaamera, ja jõudlust, mis suudab ületada ka kõige keerulisemaid tingimusi.

Kuna reisimiseks sobiva korpusega D7500 sisaldab võimast pilditehnoloogiat, sobib see kaamera ideaalselt fotograafidele, kes otsivad alati parimaid võimalikke pilte. Nagu ka kaamera D500 puhul, pakub D7500 20,9 MP DX-formaadis CMOS-andur ISO-vahemikku, mis on samaväärne uskumatu ISO 1 640 000-ga. Nikoni protsessor EXPEED 5 on kohal, tagades nüüd veel kiirema ja täpsema pilditöötluse. Ja märkimisväärselt suurendatud pikslite arvuga 180 000-piksliline RGB-andur pakub täiustatud mõõtmistäpsust. Videote jäädvustajad saavad salvestada 4K-/UHD-videoid ja Nikoni kaamerasisene elektrooniline stabiliseerimine vähendab soovimatut kaamera liikumist. Ergonoomilised täiustused hõlmavad uut kallutatavat puutetundlikku ekraani ja võimaldavad kaamerat stabiilselt ja erakordselt mugavalt käes hoida. Ja see on esimene Nikoni digitaalne peegelkaamera, millel on sisseehitatud välk, mis toetab raadio teel juhitavat täiustatud juhtmevaba valgustust.

Jordi Brinkman, Nikon Europe’i tootejuht, ütleb: „Kaamera D7500 on ideaalne lisakaamera amatöörfotograafidele, kes hindavad seda, mida D500 suudab teha, kuid ei vaja nii palju professionaalseid funktsioone. Saate D500-ga samaväärse tippklassi kuuluva pildikvaliteedi, kuid väiksemas korpuses, mida on hõlpsam käsitseda. Võimalus pildistada kuni 8 kaadrit sekundis jälgimise täisajalise automaatse teravustamise / automaatse säritusega tähendab, et saate suurepäraste tegevusvõtete jäädvustamiseks vajaliku kiiruse ja teravuse. Ja SnapBridge võimaldab pildistajal olenemata tema asukohast neid võimsaid kaadreid jagada.”

Põhifunktsioonide kokkuvõte

Lipulaeva D500 pildikvaliteet: 20,9 MP DX-formaadis andur. EXPEED 5. 180 000-piksliline RGB mõõtmisandur.
Hämmastav valgustundlikkus: suurepärased tulemused kehvades valgusoludes ISO-tundlikkuse vahemikus ISO 100 – 51 200, mis on laiendatavad kuni väärtuseni ISO 1 640 000 (samaväärne).
Fenomenaalne objektituvastus: 180 000-piksliline RGB mõõtmisandur ja täiustatud stseenituvastussüsteem. Jäädvustage täpsed säritused ja dünaamilised kompositsioonid.
Ereduskorrektsiooniga mõõtmine: prioriseerib kaadris kõige heledamad elemendid, aidates vältida ülesäritusest tekkinud helendeid.
Ekstreemne automaatse teravustamise täpsus: 51-punktiline automaatse teravustamise süsteem, mis on täpne kuni muljetavaldava –3 EV-ni. Jälgimine, lukustumine ja objektide fookuses hoidmine – isegi kui ainus valgus on täiskuuvalgus.
Kinolik 4K-/UHD-video jäädvustamine: salvestage 4K/UHD 30p filmitud materjali või täis-HD (1080p) video kaadrikiirustel 50p/60p.
Intervallvideo: looge hõlpsalt sujuvaid õige säritusega 4K/UHD ning täis-HD-ga ja täis-DX-formaadis aegluubis kaamerasiseseid videoid.
8 kaadrit sekundis jälgimise täisajalise automaatse teravustamise / automaatse säritusega: jäädvustage 50 NEF (RAW) või 100 suurt JPEG-pilti ühe suure kiirusega valanguga.
Kallutamise ekraan ja puutetundlikud juhtelemendid: õhukese korpusega 8 cm (3,2 tolli) kallutatav ekraan. Kasutage reaalaja vaates puutetundlike juhtelementide abil jäädvustamisel automaatse teravustamise ja katiku vabastamise funktsioone.
Optiline pentaprisma pildiotsija: pakub ligikaudu 100% kaadri teravussügavust.
Picture Control Auto: kaamera süsteem Picture Control hõlmab kaheksat juhtelementi, sealhulgas uut Picture Control Autot, mis optimeerib värvi, kontrasti ja eredust stseeni järgi. Reguleerib mitme kaadri jäädvustamisel automaatselt muutujaid.
SnapBridge – alati ühendatud: SnapBridge võimaldab Sul kiiresti ja lihtsalt jagada enda D7500 kaamerast Bluetooth® andmeside abil pilte nutiseadmesse. Automaatne piltide saatmine kaamerast nutiseadmesse on võimalik. SnapBridge rakendus lisab Sinu fotodele GSP-koordinadid.
DX kiirus: kaamera korpus kaalub ainult 640 g (ligikaudu), hõlmab käepärast pidet ja on ilmastikukindel. DX NIKKORI objektiiv on kompaktne ja kaamera anduri 1,5-kordne kärpimistegur pakub FX-objektiiviga pildistamisel telefotoefekti.
Täiendatav süsteem: ühildub Nikoni kiirvälgu, aga ka Nikoni ME-1 stereomikrofoni ja ME-W1 juhtmevaba mikrofoniga.

SnapBridge’i ühilduvus
Kaamera Bluetooth®-i ja Wi-Fi® võimalused on saadaval ainult SnapBridge’i kasutades. Nikoni rakendus SnapBridge peab enne kaameraga kasutamist olema installitud ühilduvasse nutiseadmesse.

Bluetooth®-i sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mille omanik on Bluetooth SIG, Inc. ja mis tahes selliste Nikonile ja selle tütarettevõtetele kuuluvate märkide kasutamine toimub litsentsi alusel.
Wi-Fi® ja Wi-Fi Certifiedi logo on Wi-Fi Alliance®-i registreeritud kaubamärgid.
Androidi ja Google Play on ettevõtte Google Inc. kaubamärgid.