Nikon Imaging | Eesti | Europe

03-04-2017

Nikon teadustab 100. aastapäeva pühendusmudelid

Amsterdam, Holland, 3. aprill 2017 Nikonil on hea meel teatada oma pühendusmudelite ja -kaupade kollektsioonist, et tähistada 25. juulil 2017 toimuvat 100. aastapäeva.

Alates selle algusest Nippon Kogaku K.K.-na aastal 1917 on Nikon varustanud maailma optilise ja täpsustehnoloogia piire nihutanud ainulaadsete toodetega. Aastapäevakollektsioon, mille seas on 100. aastapäeva logo ning erilised viimistlused ja detailid, sisaldab kahte Nikoni lipulaeva ehk digitaalset üheobjektiivilist peegelkaamerat, parimat NIKKORI objektiivi f/2,8 suurima avaga objektiiviseerias, erilist kolmest NIKKORI objektiivist koosnevat komplekti ning lõpetuseks pühendusväljaannet kolmest binoklist.

Saadaval on ka erikollektsioon pühenduskaupu, vaadake lisateavet meie 100. aastapäeva veebisaidilt http://www.nikon.com/100th/.

D5 100. aastapäeva väljaanne

D5 on Nikoni digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate lipulaevaks. See väljaanne edastab lipulaevamudeli pärandit, millel on metalne tumehall viimistlus ja pitsat märkimaks Nikoni panust kosmose uurimisse ning avastamisse. Lisateavet vaadake kaasaantud aastapäeva brošüürist.

D500 100. aastapäeva väljaanne

Metalse halli viimistluse ja pühenduslogoga kombineerib 100. aastapäeva väljaanne elegantsust fotograafilise meisterlikkusega. Sellega tuleb kaasa eksklusiivne logo ja seerianumbriga metallist ümbris ning see sel on reljeefse logoga spetsiaalne korpuse kaas ja nahkrihm.

NIKKOR 70-200E 100. aastapäeva väljaanne

Selle objektiivi AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR sünnipäevaväljaandega saab kaasa individuaalsed klaasist elemendid, mis moodustavad selle sisemuse, ja spetsiaalsed stendid, mis annavad tõelise tunnetuse sellest, kuidas objektiiv saavutab oma iseloomuliku renderdamise.

Komplekti NIKKOR Triple F2.8 Zoom Lens Set 100. aastapäeva väljaanne

NIKKORI objektiivid on muutunud sünonüümseks Nikoni optilise tehnoloogiaga. Selles aastapäevakomplektis on kolm f/2,8 suurima avaga suumobjektiivi, mis esindavad kõige paremini NIKKORI nime – lainurkne AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED, tavaline AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR ning telefoto AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR. Kõigile kolmele objektiivile on graveeritud sama pühendusega seerianumber.

WX 7×50 IF ja WX 10×50 IF 100. aastapäeva väljaanded

Sellele uuele ülilaia vaateväljaga WX-seeriale (WX 7×50 IF, WX 10×50 IF) on eksklusiivne seerianumber tembeldatud kesktelje tippu ja aastapäeva logo on prinditud binokli kesktelje alumisse ossa ja peale selle tuleb tavapärase rihmaga kaasa ka eksklusiivne WX-nahkrihm. Kokku on neid sada (kombineerituna 7×50 ja 10×50).

8×30 E II 100. aastapäeva väljaanne

See on pühendav väljaanne Nikoni üldtunnustatud ja klassikalise disainiga binoklist 8×30E II, mida on aastate jooksul alates selle turuletoomisest kasutanud ja armastanud paljud. Sellel väljaandel on pühenduslogo ja eksklusiivne metalne hall viimistlus. Samuti saate kaasa erilise rihma ja korpuse.

100. aastapäeva pühenduskaubad

Nikoni 100. aastapäeva kristallist Nikon Model I

Imeline kristallist reproduktsioon 1948. aastast pärinevast Nikoni esimesest 35 mm kaamerast, legendaarsest mudelist I, mille on loonud Swarovski*, maailma juhtiv kristallitootja.

Nikoni 100. aastapäeva märkide kollektsioon

See kollektsioon reväärimärkidest taasloob Nikoni läinud sajandi kõige ajaloolisemaid ja populaarsemaid tooteid ning ka ettevõtte logo.

Nikoni 100. aastapäeva miniatuurne Nikoni F-kaamera

Ajalooline Nikon F, Nikoni esimene lipulaevamudel ja kaamera, mis seadis standardi üheobjektiivilistele peegelkaameratele üle maailma, on truult reprodutseeritud poole väiksema mudelina.

Nikoni 100. aastapäeva kaamerarihm

Tehtud üleni parimast itaalia nahast, mis läheb kasutuse ja ajaga ainult paremaks.

Lisateave avaldatakse juunis.
Lisateavet vaadake meie 100. aastapäeva veebisaidilt.

* Swarovski on Swarovski AG kaubamärk või registreeritud kaubamärk.

Tehnilised andmed, disain, toote nimi ja kaasasolevad tarvikud võivad riigiti ning piirkonniti erineda. Tehnilised andmed ja varustus võivad muutuda ilma tootja eelneva teavituseta.