Nikon Imaging | Eesti | Europe

07-04-2017

Kuus Nikoni toodet võidavad auhinna Red Dot Award: Product Design 2017

KeyMission 360 võitis kategoorias Best of the Best

Amsterdam, Holland, 7. aprill 2017: Nikonil, tema tütarettevõttel Nikon Vision Co., Ltd. ja tema omakapitalil põhineval ettevõttel Nikon-Trimble Co., Ltd. on hea meel teatada, et kuus nende toodet on võitnud auhinna Red Dot Award: Product Design 2017, mille sponsoriks on Saksamaa ettevõte Design Zentrum Nordrhein Westfalen. KeyMission 360 võitis kategoorias Best of the Best.

Rahvusvaheliselt tunnustatud disainivõistlus Red Dot Design Awards on üle 60 aasta vana. Igal aastal hindab asjatundjatest koosnev žürii uusi tooteid, andes kvaliteedimärgi selle aasta väljapaistvatele toodetele hea disaini ja uuenduse eest. Võistlusele Red Dot Award: Product Design 2017 saadeti sel aastal üle 5500 võistlustöö 54 riigist. Selleaastaseid võidutooteid saab näha erinäitusel, mis kestab 2017. aasta 4. juulist kuni 6. augustini Essenis Saksamaal asuvas Red Doti disainimuuseumis.

Lisateavet disainiauhindade Red Dot Design Awards kohta leiate saidilt: http://en.red-dot.org/

Kategooria Best of the Best võitja – KeyMission 360

Žürii avaldus: „KeyMission 360 kompaktne disain väljendab klassikalist Nikoni kvaliteeti. Selle disaini omapära muudab funktsionaalsuse lihtsaks ja hõlpsasti mõistetavaks. Ideaalne tulemus viimase detailini – kaamera sobib suurepäraselt välitingimustesse. See pakub fantastilist 360-kraadist pildikvaliteeti ja on varustatud pildianduri ning NIKKORI objektiiviga nii ees- kui tagaosas. See seikluskaamera paelub nutikate funktsioonidega nõudlikeks salvestusoludeks.“

Auhinna Red Dot Award: Product Design 2017 võitjad

KeyMission 80: „KeyMission 80 suudab oma erakordse stabiilsuse ja kasutajasõbraliku suurusega vastata kasutajate kõrgetele nõuetele mitmekülgse rakenduse jaoks.”

Binokkel MONARCH HG: „Erakordne optika suurepärase teravusega, lai vaateväli ja lihtne ning mugav käsitsemine muudavad binokli Monarch HG 8x42/10x42 parimaks valikuks.”

Binokkel PROSTAFF 3S: „Binokkel Prostaff 3S 8x42/10x42 saab kõrged hinded oma erakordselt suurepärase nähtavusega objektiivitehnoloogia ja samuti nende lihtsa ning vankumatu kasutajasõbralikkuse eest.”

Golfi laserkaugusmõõdikud COOLSHOT 80i VR/COOLSHOT 80 VR: „Nende laserkaugusmõõdikute disain seob täpse mõõtmistehnoloogia ja käepärase ergonoomilise kasutatavuse hästiõnnestunud seadmesse.”

Digitaalne pildilahendus Nivo-i: „Nivo-i väljendab digitaalse mõõtmistehnoloogia uut põlvkonda. Sellel on originaalne välimus tänu dünaamiliselt ettekallutatud profiilile ning omanäolisele värvusele.”