Nikon Imaging | Eesti | Europe

31-05-2017

Seigelge koos täiesti uue ilmastikukindla kaameraga COOLPIX W300

Amsterdam, Holland, 31. mai 2017: Nikon tutvustab uut kaamerat COOLPIX W300 – kompaktkaamera, mis sobib pildistamiseks igasuguse ilmaga ja ka süvavees. See on ideaalne kaamera seiklejatele, kuna seda on lihtne kasutada matkamisel, linnas ja kõikjal, mis nende vahele jääb.

COOLPIX W300 võimaldab hõlpsasti jäädvustada 16 MP fotosid ja 4K-/UHD-videoid kuni 30 meetri sügavusel ilma kaitseümbriseta.¹ See tolmukindel kompaktkaamera pildistab hästi ka maismaal, pildistades isegi nii madalal temperatuuril kui –10 °C.² Põrutuskindel korpus talub kukkumist kuni 2,4 meetri kõrguselt.³ Ere NIKKORI lainurksuumiga objektiiv annab kasutajatele vabaduse jäädvustada võimsaid pilte väheses valguses või hämaras veealuses maailmas. Lähivõtterežiimiga saate jäädvustada tillukesi elusolendeid nii vee peal kui ka vee all eriti lähedalt. GPS-i/GLONASS-i/QZS-i tugi muudab piltidele asukohasildi lisamise ja teekondade logimise hõlpsaks. Peale selle võimaldab ühenduvus SnapBridge’iga kasutajatel pildistamise ajal fotosid nutiseadmega sünkroniseerida või nutiseadet kaugjuhtimisega pildistamiseks kasutada.

Nikon Europe’i tootejuht Ines Bernardes ütleb: „Kui armastate veidi seigelda, on see kompaktkaamera just teile. Haarake endale COOLPIX W300 ja saate tabada lõbusaid hetki basseinis, snorgeldades nähtud ilu või isegi salvestada need sukeldumised, mida teete oma avamerel sukeldumise täiustatud sertifikatsiooni koolitusel! Teil on võimalus pildistada vaateid džiibi tagaistmelt või salvestada kaadreid suusamägedel – seda kõike kaamera pärast muretsemata. Peale selle on funktsiooniga SnapBridge väga lihtne oma seiklusi käigu pealt jagada.”

Põhifunktsioonide kokkuvõte

- Tugev korpus. Suurepärane jõudlus. Tõeline vabadus. Veekindel kuni 30 meetri sügavusel ilma kaitseümbriseta.¹ Põrutuskindel kuni 2,4 meetri kõrguselt kukkumisel.² Külmakindel kuni temperatuurini –10 °C ja ka tolmukindel.³
- Põnevad hetked. Erakordsed pildid. 5-kordse optilise suumi ja tundliku taustavalgusega 16-megapiksline CMOS-anduriga ere objektiiv f/2,8. 10-kordne Dynamic Fine Zoom⁴ kahekordistab objektiivi ulatust, et tegevust sellevõrra lähemale tuua.
- Näidake maailma paremini. Jäädvustage 4K-/UHD-videoid kaadrikiirusega 30p või täis-HD-videoid (1080p) nii maismaal kui ka vee all. Uus automaatse särituse lukk aitab tabada sujuvaid videokaadreid, kui valgus muutub, mis on vee all filmides eriti kasulik.
- Terav ja stabiilne. Kiire automaatne teravustamine ja Nikoni muljetavaldav viiel teljel põhinev hübriidstabiliseerimine pakuvad kiiret, stabiilset ja selget pildistamist nii maismaal kui ka vee all.
- Teab, kuhu lähete. Näitab, kus olete olnud. Kaamera uus Tööriista nupp kuvab ekraanil kohe GPS-i, astutud sammude arvu ja kõrguse/sügavuse või õhurõhu/veesurve näidud.
- Lihtne juhitavus seiklusrikastele eludele. Käepärane pide, suur ekraan ja lihtne juhitavus ka siis, kui olete vee all või kannate kindaid.
- Kogu maailm ootab. Leidke see üles. Kaamera statiivipesa on kasulik nii tarvikute (nt Nikoni SB-N10 veealuse välklambi) jaoks kui ka aegluubis videote jäädvustamiseks statiiviga.


¹ Veekindel: läbitud Nikoni katsetingimustes, mis on JIS/IEC kaitseklassi 8 (IPX8) ekvivalendid. Pildistamine kuni 30 meetri sügavusel on võimalik ligikaudu 60 minutit.
² Külmakindel/tolmukindel: läbitud Nikoni katsetingimustes, mis on JIS/IEC kaitseklassi 6 (IPX6) ekvivalendid.
³ Põrutuskindel: läbitud Nikoni katsetingimustes, mis peab kinni MIL-STD 810F meetodist 516.5-Shock (visatud 5 cm paksusele vineerist pinnale kõrguselt 240 cm).
⁴ Dynamic Fine Zoom suudab pikima optilise telefoto ulatusega võrreldes suumida kuni kaks korda lähemale, säilitades samal ajal pildi suurima eraldusvõime.

SnapBridge’i ühilduvus
Kaamera Bluetooth®-i ja Wi-Fi® võimalused on saadaval ainult SnapBridge’i kasutades. Nikoni rakendus SnapBridge peab enne kaameraga kasutamist olema installitud ühilduvasse nutiseadmesse.

Bluetooth®-i sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mille omanik on Bluetooth SIG, Inc., ja mis tahes selliste Nikonile ja selle tütarettevõtetele kuuluvate märkide kasutamine toimub litsentsi alusel.
Wi-Fi® ja Wi-Fi Certifiedi logo on Wi-Fi Alliance®-i registreeritud kaubamärgid.
Android ja Google Play on ettevõtte Google Inc. kaubamärgid.