Nikon Imaging | Eesti | Europe

25-07-2017

Digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamera Nikon D850 arendamine

Amsterdam, Holland, 25. juuli 2017 – Nikonil on rõõm teatada, et koos eelseisva Nikon D850 kauaoodatud väljalaskega on välja arendatud järgmine liider täiskaadriliste ja kõrge eraldusvõimega ülikiirete digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate vallas.

Kaamerast D850 saab võimas tööriist nii neile, kes ei tee erakordse pildikvaliteedi ja mitmekülgsuse arvelt kompromisse, sh nii edasipürgivatele ning professionaalsetele fotograafidele ja harrastajatele, kes pildistavad maastikke, sporti, moodi ning pulmi, kui ka multimeedia sisu loojatele.

D850 on järglane kaamerale D810, mida tunnustati selle üliterava ja selge renderduse ning rikkalike toonide eest. See võimas uus FX-formaadis digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera on varustatud mitmete uute tehnoloogiate, funktsioonide ning jõudluse täiustustega, mis on loodud aastate jooksul nendelt kasutajatelt saadud tagasiside põhjal, kes nõuavad oma kaameravarustuselt parimat.

Kaamera D850 ületab paljude fotograafide ootusi, kes soovivad kõrget eraldusvõimet ja selliseid suure kiiruse võimalusi, mida suudab pakkuda ainult taolise kaliibriga Nikon koos NIKKORI objektiividega.

*Teave selle toote väljalaske kohta avalikustatakse hilisemal kuupäeval.