Nikon Imaging | Eesti | Europe

13-10-2017

Nikon D850 pälvis kõigi aegade kõrgeima DSLR-i täiskaadersensorile antud DxOMarki punktisumma 100

Amsterdam, Holland, 13. oktoober 2017: Nikonil on hea meel teatada, et Nikon D850 pälvis kõigi aegade kõrgeima DSLR-i täiskaadersensorile antud DxOMarki punktisumma 100.

D850, mis on esimene Nikoni digitaalne peegelkaamera, millel on eriti kõrge 45,7 MP eraldusvõimega tagantvalgustusega täiskaadriline FX-formaadis CMOS-sensor, pälvis rangetes DxOMarki testides rekordilise punktisumma.

Tõstes esile kaamera suurepärast pildikvaliteeti ja ISO-võimekust, selgitatakse DxOMarki analüüsis, et „esimese BSI sensori esitlemine eriti kõrge 45,7 MP eraldusvõimega täiskaadrilises Nikoni DSLR-is viib Nikon D850 pildikvaliteedi samale ning sageli isegi paremale tasemele kui keskformaatkaamerate oma” ja „Nikon D850 pildikvaliteet on klass omaette”.

Nikon Europe'i tootejuht Dirk Jasper kommenteerib: „D850 on pildikvaliteedi osas teed rajanud ja meil on hea meel, et seda on tunnustatud seni kõrgeima DxOMarki punktisummaga”.

DxOMark on usaldusväärne tööstusharu standard sõltumatuks objektiivi pildikvaliteedi mõõtmiseks ja kaamerate, objektiivide ja nutitelefonide hindamiseks. DxOMarki sensori üldpunktisumma koosneb kolme komponendi testimisest – portreefoto värvisügavus, maastikufoto dünaamiline ulatus ja vähese valgusega ISO spordi-, eluslooduse ja tegevuse fotodel.

Punktisumma 100 on sobivalt ajastatud, kuna sel aastal jätkuvad Nikoni 100. aastapäeva pidustused.

Täielik DxOMarki ülevaade on kättesaadav siin.

Nikoni auhinnatud toodete kohta lisateabe saamiseks külastage lehte: www.europe-nikon.com.