Nikon Imaging | Eesti | Europe

22-11-2017

Teatame Nikoni Euroopa pulmakollektiivi loomisest

Amsterdam, Holland, 22. november 2017 – Täna alustab tööd Nikoni Euroopa pulmakollektiiv, piirkonnast pärit vilunud pulmafotograafide ja mõjukate isikute meeskond, kelle Nikon valis kaardistama praeguseid ja tulevasi pulmatrende ja pulmafotograafiastiile. Kollektiivi asutajaliikmed on järgmised.

•  Ühendkuningriik: pulmafotograaf Ross Harvey ja blogi B.LOVED toimetaja Louise Beukes
•  Itaalia: pulmafotograaf Nadia Meli ja ettevõtte Wedding Wonderland asutaja Elena Saia
•  Prantsusmaa: pulmafotograaf Chloé Lapeyssonnie ja blogi La Mariée Aux Pieds Nus asutaja Nessa Buonomo
•  Tšehhi: pulmafotograafid Simona Smrčková ja Kamil Saliba ning blogi Originalni Svatba toimetaja Lucie Spišáková 

Nikoni Euroopa pulmakollektiiv algatab eksklusiivse sisusarja, mis keskendub pulmatraditsioonidele ja mida hostitakse Nikoni Euroopa veebisaidil. Kollektiiv on tutvustanud ja pildistanud kõikjal Euroopas hämmastavaid ja veidraid pulmatraditsioone, alates brioche'i tantsust (danse de la brioche) kuni taldrikute lõhkumiseni. Sisu eesmärk on anda pulmafotograafidele ideid ja inspiratsiooni.

Kollektiiv kasutab kõikide piltide jäädvustamiseks uut Nikon D850. Kaamera D850 kiire ja ülisuure eraldusvõimega FX-formaadis sensor kasutab efektiivset 45,7-megapikslilist eraldusvõimet ning selle hämmastav valgustundlikkus ja dünaamiline ulatus võimaldab teha palju rohkem kui lihtsalt fotosid jäädvustada – see aitab rääkida pruutpaari lugu ja viia nad tänu üksikasjadele tagasi erilisse päeva.

Pärast töö alustamist avaldab Nikoni Euroopa pulmakollektiiv kaks korda aastas uut materjali tulevaste pulmatrendide kohta. Eksklusiivse sisu teine osa, mis tuleb saadavale 2018. aasta aprillis, tutvustab 2018. aasta kevadsuviseid trende ja prognoose.

Nikoni Euroopa pulmakollektiivi sisu ja lisateabe leiate siit.

Lisateavet Nikoni auhinnatud toodete kohta leiate veebisaidilt www.europe-nikon.com