Nikon Imaging | Eesti | Europe

09-02-2018

Nikoni tooted said auhinna "iF Design Award 2018"

Amsterdam, Holland, 9. veebruar 2018: Nikonil on hea meel teatada, et kolm tema toodet on saanud auhinna "iF Design Award 2018" tootekategoorias.

Võidukad tooted on:

Digitaalne ühe objektiiviga peegelkaamera Nikon D850

D850 on Nikoni uusim juhtmudel, mis pakub täiskaader kaameraga pildistavaile fotograafidele ülimat kooslust eraldusvõimest, kiirusest ja valgustundlikkusest. See on ideaalne valik neile fotograafidele, kes soovivad vabadust pakkuda üksnes rabavaid pilte. D850 ületab teisi kõigis valdkondades, mis teeb sellest täiusliku profikaamera.

Digitaalne ühe objektiiviga peegelkaamera Nikon D7500

D7500 on täiustatud digitaalne ühe objektiiviga peegelkaamera, milles suurem osa tunnustatud D500 innovatsioonist paikneb kergekaalulises, vastupidavas ja taskukohases korpuses. Selle 20,9 miljoni piksliga pildiandur, protsessor ja lai ISO-vahemik teevad kaamerast võimeka ja mitmekülgse tööriista kirgliku fotograafi käes.

Kompaktne digitaalkaamera – COOLPIX W300

COOLPIX W300 on vastupidav kompaktne digitaalkaamera, mis on veekindel kuni 30 m sügavuses, talub lööke kuni 2,4 meetri kõrguselt kukkudes ja pakub suurepärast jõudlust 4K UHD -filmimisel. Vastupidav kaamera on hästi varustatud intuitiivsete talitlustega, mis võimaldavad jäädvustada selliseid toimekaid ettevõtmisi nagu matkamine, telkimine, suusatamine või koguni rannapuhkus.

"iF Design Awards" disainiauhinnad on prestiižsed rahvusvahelised disainiauhinnad, mida rahaliselt toetab iF International Forum Design GmbH. Auhinda antakse välja mitmes kategoorias nagu toode, suhtlus ja pakend. Sel aastal hinnati tuntud sõltumatute ekspertide poolt üle 6400 kandidaadi 54 riigist.