Nikon Imaging | Eesti | Europe

22-06-2018

Hr David Douglas Duncani elu tähistamine

Tunneme sügavat kurbust, kuuldes, et meie seast on lahkunud silmapaistev Ameerika fotoajakirjanik hr David Douglas Duncan. Kogu Nikoni kollektiiv on leinas kalli sõbra ja kolleegi kaotuse pärast ning avaldab oma siirast kaastunnet.

Hr Duncan kajastas lahingufotograafina laialdaselt sõda Vaiksel ookeanil, Korea sõda ja Vietnami konflikti. Pika karjääri jooksul on tema töid avaldatud ajalehes The New York Times, ajakirjas LIFE ja paljudes teistes väljaannetes. Lisaks sõjaajakirjandusele on ta tuntud ka oma Pablo Picasso portreede poolest.

Tema suur tunnustus meie pilditehnoloogiale tõi kaasa Nikoni ja tootemargi NIKKOR edu kogu maailmas. Me oleme selle eest igavesti tänulikud. Hr Duncan oli suurepärane Nikoni partner kogu oma karjääri jooksul ja peame au sees tema mõõtmatut panust ajakirjandusse oma 102-aastase eluea jooksul.

Koos sügava kaastundega tema lahkumise pärast avaldame ka austust suurepärasele sõbrale ja partnerile, kellega jagasime möödunud sajandi katsumusi ning rõõme. Hr Duncan jääb igaveseks oma Nikoni pere südamesse.