Nikon Imaging | Eesti | Europe

15-08-2018

Nikon D850 ja AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR on hooaja 2018/2019 EISA auhindade võitjad

Amsterdam, Holland, 15. august 2018: Nikonil on hea meel teatada, et Nikon D850 ja AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR telefoto objektiiv on võitnud hooaja 2018/2019 auhinnad kui parim „Professional DSLR Camera“ (profiklassi digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera) ja parim „Professional Lens“ (profiklassi objektiiv). Need auhinnad, mida annab välja ühendus EISA (European Imaging and Sound Association), annavad tunnistust Nikoni pühendumisest uuenduslike seadmete väljaarendamisele, mis aitavad fotograafidel nihutada loomingulisi ja tehnilisi piire.

EISA kommentaarid Nikon D850 – auhinna „Professional DSLR Camera“ 2018/2019 – võitja kohta

D850 on silmapaistev ja võimas täiskaadriline DSLR kaamera, mis saab hakkama kõigega, mida kasutaja sellega teha soovib – tänavune kindel võitja kategoorias „Professional DSLR Camera“. Tänu selle 45,7 megapikslisele BSI CMOS-andurile saavad fotograafid jäädvustada nii suure eraldusvõimega liikumatuid pilte kui ka täiskaadris 4K UHD videot. D850 suudab pildistada seitse täiseraldusvõimega kaadrit (üheksa, kui kasutatakse valikulist akupidet) sekundis ja sellel on olemas Nikon D5-st tuttav 153-punktine automaatse teravustamise süsteem, mis võimaldab liikuvate objektide usaldusväärset jälitamist. Kaamera suure ja valgusküllase optilise pildiotsijaga on fotode kadreerimine lihtne.

EISA kommentaarid AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR – auhinna „Professional Lens“ 2018/2019 – võitja kohta

Nikoni esimene sisseehitatud telekonverteriga objektiiv on paljude elukutseliste spordi- ja tegevusfotograafide unistuste täitumine. See lihtsa ja käepärase telekonverteriga objektiiv laseb suurima ava f/5.6 juures kasutada fookuskaugusi kuni 560 mm. Objektiivi pilt on terav kogu suumivahemiku ulatuses ka siis, kui pildistate suurima avaga. Tänu selle tõhusale stabiliseerimissüsteemile saate pildistada kuni neli korda pikema säriajaga, kui see muidu võimalik oleks. Objektiiv on täielikult ilmastikukindel ja kaetud fluorkattega, mis kaitseb eesmist elementi vee, tolmu ning mustuse eest.

EISA on koostööprojekt, milles osaleb 55 kõige auväärsemat rahvusvahelist tarbijatele orienteeritud elektroonikaajakirja. Selle aastaauhindadega tunnustatakse uusi, turule tulevaid tooteid, milles on ühendatud tipptasemel tehnoloogia, ihaldusväärne funktsionaalsus ja oma klassi parim jõudlus.

Lähemat teavet leiate EISA veebisaidilt https://www.eisa.eu/

Rohkem teavet Nikoni auhinnatud toodete kohta leiate veebilehelt www.europe-nikon.com