Nikon Imaging | Eesti | Europe

25-02-2019

Nikoni peeglita süsteem ja COOLPIX P1000 võitsid auhinna „2019 iF Design Awards”

Amsterdam, Holland, 25. veebruar 2019: Nikonil on hea meel teatada, et tema peeglita süsteem ja digikaamera COOLPIX P1000 on pälvinud oma kategoorias auhinna „iF Design Awards”.

Rahvusvahelised prestiižsete auhindadega „iF Design Awards”, mida toetab rahaliselt iF International Forum Design GmbH, tunnustatakse toote-, side- ja pakendamise alast asjatundlikkust. Sel aastal hindas 67 tuntud disainiasjatundjast koosnev paneel üle 6375 kandidaadi 52 riigist. Kandidaate hinnati uuenduslikkuse, funktsionaalsuse, esteetika, vastutustundlikkuse ja turul paiknemise alusel.

Nikoni peeglita süsteem

Nikoni pöördeline peeglita süsteem on ehitatud maailma kõige laiema objektiivikinnituse¹ ümber, mis võimaldab kasutajail jäädvustada rohkem valgust ja saavutada murrangulise optilise suutlikkuse.

Süsteem koosneb kahest peeglita kaamerast Z 7 ja Z 6, mille tunnuseks on uus, suurema läbimõõduga kinnitus ning mida täiendavad S-seeria NIKKOR Z objektiivid. Valgusjõuliste, teravate ja vaiksetena lubavad need suurepärased objektiivid kaadrisse rohkem valgust, et pakkuda väljapaistvat detailsust kuni servani välja. Komplektile paneb punkti kinnitusadapter FTZ, mis võimaldab Z-kaameraid kasutada olemasolevate NIKKORi objektiividega, millel on F-kinnitus.

¹ Seisuga 23. august 2018

COOLPIX P1000

Nikoni COOLPIX P1000 super-telefoto digikaamera uhkeldab maailma suurima, 125x optilise suumiga. Fookuskauguse vahemikuga 24–3000 mm saavad kasutajad jäädvustada teravaid fotosid ja videoid, olenemata sellest, kui kaugel objekt asub. Selle valgusjõuline f/2,8–8 NIKKORi objektiiv ja 16 MP pildiandur aitavad kaasa pöördelisele süsteemile, mis sobib täiuslikult spordi-, loodus- ja reisifotograafidele.

Lisateabe saamiseks külastage iF Design Awards veebilehte: https://ifworlddesignguide.com/our-awards/professional-awards/if-design-award-2019