Nikon Imaging | Eesti | Europe

31-07-2019

TÄHELEPANUVÄÄRSED PORTREED ALGAVAD SIIT KOOS NIKONI UUE NIKKOR Z 85MM F/1.8 S OBJEKTIIVIGA

Amsterdam, Holland, 31. juuli 2019: Nikon tervitab valgusjõulist standardset portreeobjektiivi Nikon Z-seeriasse. NIKKOR Z 85mm f/1.8 S on kiirelt teravustav objektiiv, mis tagab suurepärase detailsuse kogu kaadri lõikes. See täiskaadriga peeglita objektiiv võimaldab fotograafidel kujutada objekte hämmastava selgusega nii fotode kui ka videote jäädvustamisel.

Alates klassikalisest portreevõtetest kuni keskkonnaportreede või suurte sündmuste lähivõteteni. NIKKOR Z 85mm f/1.8 S täiustatud optiline jõudlus tagab hämmastavad tulemused kõikjal. Servast servani teravus on suurepärane – isegi kõige laiema avaga f/1,8 pildistades. Bokeh-efekt on ilus ja loomulik ning objektiivi helklust vähendatakse tõhusalt ka tagantvalgustusega olukordades.

Teravustamine on kiire ja Nikon Z-seeria kaamerate uus silmatuvastuse funktsioon võimaldab silmale lukustuda, olgu tegemist ühe näo või rahvahulgaga. Filmijad saavad kasutada 85 mm fookuskaugust objektide isoleerimiseks ja jäädvustada videomaterjali kaunilt väikese teravussügavusega.

Dirk Jasper, Nikon Europe’i tootejuht, ütleb: „NIKKOR Z 85mm f/1.8 S on erakordselt mitmekülgne objektiiv. Tänu kiirele varieeruvale teravustamissüsteemile ja laiale suurimale avale ei pea te muretsema keerukate valgusolude või ootamatute hetkede pärast. Olenemata sellest, kas pildistate mõnd sündmust, stuudios või välitingimustes, saate vabalt jäädvustada erksaid portreesid, mis on kõike muud kui tavalised.“

Põhifunktsioonide kokkuvõte

NIKKOR Z: laia Nikoni Z-kinnituse jaoks loodud objektiiv suudab kogu kaadri ulatuses rohkem valgust jäädvustada.
S-seeria: uuel tasemel optiline konstruktsioon. Peegeldumisvastane nanokristallkate. Sujuv, hääletu varieeruv teravustamissüsteem.
Teravad detailid: erakordne servast servani jõudlus. Väikseim teravustamiskaugus vaid 0,80 m
Tugev korpus: objektiivitoru iga liikuv osa on tihendatud, et kaitsta tolmu ja veepiiskade eest. 
Sobib suurepäraselt filmimiseks: hääletu ava reguleerimine ja peaaegu hääletu automaatne teravustamine. Fookuskauguse muutumine teravustamisel on peaaegu kõrvaldatud.
Kohandatav funktsioonide reguleerimisrõngas: kasutatav käsitsi teravustamiseks (vaikimisi), ava reguleerimiseks või särikompensatsiooni jaoks.