Nikon Imaging | Eesti | Europe

14-11-2019

NIKON TUTVUSTAB 20x120 IV / 25x120 BINOKKELTELESKOOPI

London, Suurbritannia, 14. november 2019: Nikon tutvustab täna 20x120 IV, 25x120 binokkelteleskoope ja ühilduvat adapteriga alusposti. Need suured binoklid sobivad ideaalselt mitmesugusteks rakendusteks alates professionaalsest vaatlustest kuni vaba aja veetmiseni, näiteks jälgimiseks, kutseliseks kalapüügiks, purjetamiseks või astronoomilisteks vaatlusteks.

Mõlemad 20x ja 25x binokkelteleskoobi mudelid võimaldavad 120 mm objektiivi läbimõõdu abil heledat ja suure eraldusvõimega pilti. 20x120 IV binokkelteleskoobi suurepärane optiline süsteem tagab terava pildi ja loomutruud värvid, kus erinevad moonutused on tõhusalt kompenseeritud. 25x120 binokkelteleskoop võimaldab teha täiuslikult ühtlase pildi teravuse ning samas laia vaatevälja abil (64,7˚ näiv vaateväli) suure jõudlusega ning dünaamilisi vaatlusi.

Binokli korpus on õhu- ja veekindel, et vihm ja öine kaste ei pääseks seadme sisemusse ning see on täidetud lämmastikuga, et sisemus oleks uduvaba. Vastupidavuse tagavad kõrge korrosioonikindlus ja põrutuskindel konstruktsioon, mis aitavad hoida tippjõudlust kogu pika kasutusea vältel.

Stabiilsema pildi tagamiseks ja lihtsaks vaatlemiseks saab mõlemat mudelit adapteri abil paigaldada valikulisele aluspostile.

20x120 IV binokkelteleskoop koos kahvelhoidikuga

25x120 binokkelteleskoop koos kahvelhoidiku ja aluspostiga (koos adapteriga)

Põhifunktsioonid

•    Suur 120 mm objektiivi läbimõõt tagab heleda ja suure eraldusvõimega pildi.
•    20x120 IV binokkelteleskoobi suurepärane optiline süsteem tagab terava pildi, kus erinevad moonutused on tõhusalt kompenseeritud.
•    25x120 binokkelteleskoobiga saab teha täiuslikult ühtlase pildi teravuse ning samas laia vaatevälja abil (64,7˚ näiv vaateväli) suure jõudlusega ning dünaamilisi vaatlusi.
•    Suur silma kaugus okulaarist tagab selge vaatevälja ning torukujulised pildiotsija kummist katted mugava vaatamise.
•    Õhu- ja veekindel korpus takistab vihmal ja öisel kastel seadme sisemusse pääsemist ning udukindel lämmastikuga täidetud ehitus hoiab binokli seest uduvabana. Kõrge korrosioonikindlus ja põrutuskindel konstruktsioon tagavad jõudluse kogu pika kasutusea vältel.
•    Seade on varustatud kindla kahvelhoidikuga, millel on lihtsaks käsitsemiseks 360˚ pöörderaadius ja võimalus kallutada -30˚ (alla) kuni +70˚ (üles).
•    Adapteriga (valikuline) vastupidava alusposti kasutamine teeb vaatluse lihtsamaks ja tagab stabiilsema pildi.