Nikon Imaging | Eesti | Europe

08-01-2019

NIKON ESITLEB INNOVATSIOONE PILDISTAMISES MAAILMA ÜHEL SUURIMATEST RAHVUSVAHELISEST MESSIDEST – CES 2019

London, Ühendkuningriik, 8. jaanuar 2019 Nikon osaleb üritusel CES 2019, ühel maailma suurimatest rahvusvahelistest tarbeelektroonika messidest, mis leiab aset igal aastal USA Nevada osariigis Las Vegases (ürituse kuupäevad: 8–11. jaanuar 2019).

Nikoni näituseboksis esitletakse peeglita Z-kinnitusega süsteemi ja uut NIKKOR Z S-seeria kõrgsuutlikku ülilainurk-liugobjektiivi NIKKOR Z 14-30mm f/4 S, mis ühildub Nikoni Z-kinnitusega süsteemiga.

Z-seeria väljapaneku raames toimuvad uute funktsioonide demonstratsioonid, sh silmade autofookus Eye AF ja RAW-videoväljundi tugi, mis liidetakse peeglita täiskaadrikaamerate Nikon Z 7 ja Z 6 jaoks arendatavasse uude püsivarasse.

Z-seeriaga tullakse jätkuvalt vastu kasutajate muutuvatele vajadustele ja pakutakse järgmise põlvkonna pildistamiskogemust, mis aitab kasutajate loomingulisi kavatsusi ellu viia.

ESITLEMISELE KUULUVAD UUED TOOTED

NIKKOR Z 14-30mm f/4 S, NIKKOR Z S-seeriasse kuuluv kõrgsuutlik ülilainurk-liugobjektiiv, mis ühildub Nikoni Z-kinnitusega süsteemiga

NIKKOR Z 14-30mm f/4 S on täiskaader (Nikon FX-vormingus) ülilainurk-liugobjektiiv, mis katab fookuskaugusi vahemikus 14 mm kuni 30 mm, säilitades kogu ulatuses pideva maksimaalse ava f/4. NIKKOR Z 14-30mm f/4 S on maailma esimene* täiskaader-objektiiv, mis võimaldab filtrite vahetut kinnitamist vaatamata sellele, et minimaalne fookuskaugus on 14 mm.

Uus Z-kinnitusega süsteem võimaldab kompaktse suurusega objektiiviga saavutada kõrgekvaliteedilist optilist jõudlust. Kergemini kaasaskantav ja parema kasutatavusega kõrgsuutlik NIKKOR Z 14-30mm f/4 S võimaldab kasutajatele piltide ja videote jaoks dünaamilist võttenurka.

UUE PÜSIVARAGA KAAMERATE ESITLUS

Messil CES 2019 esitletakse kaamerate Z 7 ja Z 6 jaoks arendatavasse uude püsivarasse liidetavaid järgmiseid funktsioone.

Silmade autofookus Eye AF
Silmade autofookus Eye AF lihtsustab fokuseerimist, tuvastades hõlpsalt pildistatava isiku silmi. See võimaldab kasutajatel teha pilte, kus fookus on selgelt pildistatava isiku silmadel, mis on kasulik näiteks portree- või tänavafotograafia puhul.

 RAW-videoväljundi tugi
Nikon arendab praegu funktsiooni, mis toimib koos ATOMOS Ninja V-ga, et luua RAW-vormingus videoväljundit, kasutades selleks ProRes RAW koodekit.

CFexpress
Kaamerad Z 6 ja Z 7 on peagi ühilduvad XQD mälukaartidega sobiva CFexpressiga.

* Vastastikku vahetatavate objektiividega digitaalkaameratele mõeldud FX-vormingus vastastikku vahetatavate objektiivide puhul, mille minimaalne fookuskaugus on 14 mm või vähem, saadaval seisuga 8. jaanuar 2019. Nikoni uuringul põhinev avaldus.

MÄRKUSED TOIMETAJATELE

Tehnilised andmed, kujundus, toote nimi ja komplekti kuuluvad tarvikud võivad riigiti või piirkonniti erineda. Tehnilised andmed ja seadmestik võivad muutuda ilma eelneva etteteatamiseta või muude tootjapoolsete kohustuseta.